کدخبر : 6507

ماجرای عشق محسن افشانی و نلی والنتینو: روز گذشته محسن افشانی بازیگر سینما و تلوزیون مهمان برنامه دلوبزیون که از شبه نسیم پخش می شود، بود.

مجری برنامه سوالی از محسن افشانی شد که پاسخ محسن افشانی به این سوال باعث ایجاد حواشی و شایعات زیادی برای این هنرمند محبوب شد. محسن افشانی در این برنامه زنده برای عشق از دست رفته اش اشک ریخت. من در یک برنامه زنده تلویزیون به همراه خواهرم رفته بودم و روی آنتن خواهرم را بوسیدم و فردای آن روز کلی عکس از من منتشر شد و اعلام کردند محسن افشانی روی آنتن تلویزیون همسرش را بوسید اما من مجرد هستم و ازدواج نکرده ام.

مجری از این بخش صحبت محسن افشانی استفاده کرد و گفت: محسن چرا ازدواج نمیکنی؟ تو ۲۸ سال داری و نزدیک به ۲۹ هستی چرا ازدواج نمیکنی؟آیا عشق را تا به حال تجربه کرده ای؟که در پاسخ محسن افشانی گفت بله و اشک هایش جاری شد.

در پی احساساتی شدن محسن افشانی در برنامه، از مجری خواست برنامه را قطع کنند که به علت دگرگونی حال محسن افشانی مجری درخواست پخش میان برنامه را داد. بعد از یک رفت و برگشت حال محسن افشانی بهتر شد و خاطره ای از ترانه مادری برای تماشاگران تعریف کرد و باز هم از آقای سهیلی زاده برای نقشی که در موفقیت هایش داشت تشکر کرد.

فیلم حضور محسن افشانی در برنامه دلویزیون نلی والنیتو و عشق محسن افشانی: پس از پخش برنامه دختری به نام نلی والنتینو که قبلا هم عکس نلی والنتینو و محسن افشانی در شبکه های مجازی پخش شده بود با اتشار ویدیویی اعلام داشت من همان فردی هستم که آقای بازیگر در برنامه زنده برایش اشک ریخت و قسمت نبود که ما با هم ازدواج کنیم. تکذیب این ادعا توسط محسن افشانی پس از انتشار ویدیو محسن افشانی پیامی را منتشر کرد که منظور من خانمی به نام س.ت.خ بوده است و لطفا کسی به خودش نگیرد.

اینستاگرام محسن افشانی در کامنت های این پست خانم نیلوفر والنتینو نوشته است : “تو که راست می گی” ساعاتی بعد محسن افشانی این متن را در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. محسن افشانی با انتشار عکسی این ادعا را کذب دانست و اعلام کرد : روی صحبت من با خانمی به اسم س.خ.ت بود! لطفا کسی به خودش نگیره. وی ادامه داد : چقدر بعضى آدما میتونن فرصت طلب باشن!!! من دلم براى کسى تنگ شده که خاطرات خوبى باهاش داشتم؛

و این موضوع ناخودآگاه در برنامه اى مطرح شد! حالا بعضى ها دارن به نفع خودشون این موضوع رو برمیدارن و براى خودشون و شهرتشون جولان میدن! کسى رو که بهشون علاقه مند هستم به اختصار س.ت.خ هستند و سایرین مدعیان این اتفاق هستند. ممنون دانلود فیلمی که در آن نلی والنتینو مدعی است معشوقه محسن افشانی بوده خیلی از منابع منظور محسن افشانی از س.ت.خ را ساره تقی خانی می دانند.

حال باید منتظر ماند تا خود محسن افشانی درباره ی این شایعات توضیحات بیشتری را برای هوادارانش منتشر کند. بیوگرافی نلی والنتینو نلی نیکول والنتینو بازیگر ایرانی – آمریکایی متولد ۲۶ ژوئن سال ۱۹۹۵ در کالیفرنیای آمریکاست. در برخی از سایت های آمریکایی نوشته بودند که وی در چند فیلم ایرانی بازی کرده است.
 

 

واکنش جالب همسر محسن افشانی به گریه های همسرش

 

واکنش جالب همسر محسن افشانی به گریه های همسرش 

محسن افشانی در برنامه زنده تلویزیونی چندی قبل گریه کرد و اشک ریخت که همسرش در واکنش به این اشک ها پیامی صادر کرده اند. روز قبل برنامه «دلویزیون» با اجرای باربد بابایی در شبکه نسیم به روی آنتن رفت که حواشی غوغایی رابه همراه داشت.

مهمان این قسمت از برنامه محسن افشانی بازیگر و کارگردان کشورمون بود که درمورد مسائل سینما و تلویزیون به صحبت پرداخت.افشانی در بخشی از صحبت های خود درمورد این که چرا طلاق در بین هنرمندان چندان هست گفت: بازیگری وقت زیادی از هنرمندان را میگیرد و این باعث می شود

که به زندگی زناشویی کمتر دقت کنند و به گزارش پارس ناز  این مسئله هم اصلا عمدی وجود ندارد چرا که این حرفه شغلی بسیار زمانگیر هست و همین باعث می شود که برای زندگی هنرمندان دشواری های زیادی به وجود آید و این بی نظمی در زمانبندیشغلی سبب این رخداد میشود.

در ادامه گفتگوی انها, مجری از او پرسید که الان 29 سال سن داری و چرا ازدواج نمی کنی؟ آیا تا اکنون عاشق شدی؟این سوال حال محسن افشانی رابه یکباره دگرگون کرد و شروع به گریه کردن نمود ونتوانست جلوی احساسات خودرا بگیرد و حتی قادر به اجرای ادامه برنامه نبود تا این که مجری برنامه را قطع کرد.

اما بعد از این ماجرا, دختری که همه وقت} درکنار سلفی های محسن افشانی حضور داشتو به نوعی همان عشق محسن افشانی محسوب می‌شد در ویدئویی درمورد گریه کردن محسن افشانی واکنش داد که در ادامه دیدن می کنید.

 

عکس های عروسی محسن افشانی و سویل 

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی عکس های عروسی لاکچری خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد . در ادامه عکس های عروسی محسن افشانی و سویل را مشاهده می کنید .

 

عکس های عروسی محسن افشانی و سویل

عکس های عروسی محسن افشانی 

مدل آرایش عروس سویل تیانی 

عکس های عروسی محسن افشانی 

عکس های عروسی محسن افشانی 

محسن افشانی و همسرش 

محسن افشانی و همسرش 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه