کدخبر : 6956

شاید برای شما جالب باشد که بدانید میزان دستمزد مجریان صداوسیما بر مبنای واحد «ساعت-دستمزد» جزو بالاترین دستمزدها و در آمدها در ایران محسوب می شود

 «دستمزد مجریان تلویزیون و به طور کل سلبریتی ها موضوعی مورد علاقه و پیگیری افکارعمومی است اما موضوع آنجا جالب می شود که میزان دستمزذ مجریان صداوسیما بر مبنای واحد «ساعت-دستمزد» جزو بالاترین دستمزدها و در آمدها در ایران محسوب می شود.

براساس بررسی ما مجریان مطرح تلویزیون برای دو ساعت برنامه کمتر از ۲۵ میلیون تومان دریافت نمی کنند.
 

 

البته منظور از دستمزد در اینجا ، برنامه های خارج از صداوسیماست که دستمزد آنها برای اجرا در برنامه های شرکت ها و برندهایی مثل شرکت های لوازم خانگی همچون ال جی، و برندهای مخابراتی همچون رایتل و ایرانسل و یا برندهایی درهمین زمینه همچون توسکا و روبیکا پرداخت می شود.

مجریان تلویزیون عموماً مبالغی که از بابت اجرای خود برنامه های صداوسیما دریافت می کنند، به مراتب کمتر از این است که این مجریان به این هم رضایت دارند زیرا سلبریتی سازی آنها از طریق آنتن صداوسیما و همین برنامه ها صورت می گیرد و تداوم می یابد. در واقع صداوسیما دروازه ای برای این مجریان جهت رسیدن به اجراهایی با دستمزد ده ها میلیون تومانی در بیرون از صداوسیما و پرداخت آن توسط امثال شرکت و برندهای یادشده است.

چنین فرصت طلایی برای کسب درآمد هنگفت ار طریق سلبریتی سازی و مشهور سازی توسط صداوسیما باعث شده که رقابت پنهانی میان مجریان تلویزیونی برای گرفتن برنامه و از آن شدیدتر برای کسانی است که تازه می خواهند وارد این عرصه شوند که بعضا با بی رحمی ها و بی اخلاقی هایی هم همراهست، شکل بگیرد.

نکته دیگر اینکه مجری تلویزیونی آن است که دائما مبادرت به این حرفه بکند و به آن اشتغال داشته باشد. بر این اساس برخی هنرپیشه ها را نمی توان جزو مجریان دانست اگرچه مبلغ دریافتی آنها هم بسیار بالاست.
 

دستمزد رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید»

درهرحال براساس بررسی ها، رضا رشیدپور که تا چندی یش و تا اوایل مدیریت علی فروغی در شبکه سه، برنامه «حالا خورشید» را برای این شبکه در صبح ها اجرا می کرد، گران ترین مجری تلویزیونی (برای برنامه ها خارج از صداوسیما) به حساب می آید.

رضا رشیدپور برای اجرای برنامه در خارج از صداوسیما به تعبیر تلویزیونی ها؛ «استیج» ( STAGE ) که معمولاً دو ساعت برنامه است، ۵۰ میلیون تومان دریافت می کند.

البته این نرخ، ویژۀ تهران است و اگر برنامه در شهرستان باشد، مبلغ یادشده به ۶۰ میلیون تومان افزایش می یابد، باضافه اینکه هزینه تامین بلیت رفت و برگشت هواپیما و اقامت هم با دعوت کننده خواهد بود.

آنچه نیاز به گفتن ندارد اینست که مجری برنامه، تمام این دو ساعت را به اجرای برنامه نمی پردازد بلکه واضح است که دقایقی اجرای برنامه دارد که در این صورت می توان اگر میانگین «دقیقه-دستمزد» را به دست آورد، میزان چنین دریافتی هایی از برخی پزشکان متخصص نامدار هم بیشتر است، البته اینکه؛ این مجریان هر روز چنین برنامه هایی را ندارند بلکه به طور متوسط چهار پنج برنامه در ماه اجرا می کنند.
 

دستمزد احسان علیخانی

بعد از رضا رشید پور، احسان علیخانی قرار دارد که میزان دریافتی وی برای یک اجرای خارج از صداوسیما، حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است که نرخ او هم برای اجرا در شهرستان، به تناسب افزایش می یابد.
 

بیشتر بدانید : احسان علیخانی مبلغ دقیق دستمزدش را با دلشکستگی روی آنتن گفت!
 

دستمزد علی ضیا

و بالاخره از میان مجریان مطرح تلویزیونی ، دستمزد علی ضیا، از دو نفر یادشده کمتر و حدود ۲۵ میلیون تومان است.
 

دستمزد مهران مدیری و محمدرضا گلزار
 

اما اگر بخواهیم برخی هنرپیشه های مطرح همچون مهران مدیری و محمدرضا گلزار را وارد این بررسی کنیم، موضوع ابعاد دیگر و متفاوتی پیدا می کند. به طوری که این دو ستاره سینما و تلویزیون هرگز در خارج از صداوسیما برنامه (استیج) اجرا نمی کنند بلکه به عکس دستمزد آنها فقط از اجرای برنامه های صداوسیماست.

اگر میزان دستمزد برای برنامه صداوسیما را درنظر بگیریم،این دوتن بالاترین نرخ دستمزد اجرا را درتاریخ صداوسیما به نام خود ثبت کرده اند.

مثلاٌ مهران مدیری بابت «یک» برنامۀ «دورهمی» ۵۰ تا ۶۰ میلیون دستمزد(بالاتر از رضا رشیدپور) دریافت کرده است.
 

 

و یا محمدرضا گلزار به همین سیاق، از بابت «یک» برنامه «برنده باش» حدود همین مبلغ را دریافت کرده است.
 

 

البته دستمزد این دوتن توسط غول های «مخابراتی-سرگرمی» ایران به نام های روبیکا و توسکا و … به عنوان اسپانسرهای گردن کلفت صداوسیما تامین شده است.

این هم باید اضافه کرد که احسان علیخانی هم علاوه بر میزان دستمزد وی در اجرای اسیتج که اشاره شد، برای هر برنامه تلویزیونی «عصر جدید» که اسپانسر آن یکی از شرکت های تابعه بانک ملت بود؛ مبلغ ۶۰ میلیون تومان دریافت کرد.

به همین قیاس می توان دستمزد اجرای دیگر مجریان نسبتاً مظرح و غیر مطرح تلویزیون را که کمتر از ارقام فوق خواهد بود، به دست آورد.»// منبع : سایت سیمرغ 

 

 

احسان علیخانی از دستمزدش پرده برداشت 

احسان علیخانی که با برنامه پر مخاطب عصر جدید این روز ها خبر ساز شده است از دستمزد خود در تلوزیون پرده برداشت .

 
 
 
 عصر ایران : احسان علیخانی پرده از مبلغ دقیق دستمزد خود برداشت.
 
احسان علیخانی در پاسخ به مهمانان خود که چند جانباز جنگ تحمیلی بودند اعلام کرد که به دلیل موج سنگینی که در شبکه های اجتماعی در خصوص این برنامه و احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست میهمانان برنامه توضیحاتی ارائه کرد.
 
 
 
مجری ماه عسل اعلام کرد که دستمزد وی برای کل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ ٤٥ میلیون تومان است که این مبلغ برای یک سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ماراتن یک ماهه رمضان است و اعضای تهیه برنامه در طول یکسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند.
 
وی گفت که حتی هزینه لباس و کت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی است.
 
 
احسان علیخانی با انتقار تلویحی از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه دولت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ عایدی از این محل ندارد.
 

ehsanalikhani-biography05

 
گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبکه های اجتماعی حاکی از دریافتی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی حکایت داشت! که البته میهمان برنامه نیز به آن اشاره کرد.

چند روز پیش احسان علیخانی در برنامه ماه عسل در پاسخ به سوال غیرمنتظره میهمان برنامه مبنی بر دستمزد میلیاردی‌‌اش می‌گوید دستمزد وی از برنامه ماه عسل تنها ۴۵ میلیون تومان در سال است.این در حالی است که فردی طی تماس با روزنامه آفتاب یزد ادعا می‌کند اظهارات علیخانی ساختگی و مطابق با سناریو از پیش تعیین شده بوده است!

برنامه ماه عسل که روزی روزگاری در یافتن سوژه‌های حزن‌انگیز دستی بر آتش داشت حالا این روزها خودش به سوژه بسیاری از رسانه‌ها و روزنامه‌ها تبدیل شده است تا جایی که «ماه عسل» حاشیه‌سازترین برنامه ماه رمضان نام گرفت. برنامه‌ای که هر چند روز یکبار با حاشیه‌های جدیدی همراه بوده و هست.اولین حاشیه پرحاشیه برنامه ماه عسل را اولین سوژه این برنامه در ماه رمضان ۹۴ رقم زد؛ روزی که پسر جوان ۲۷-۲۶ ساله چشم در چشم دوربین برنامه (با مخاطب میلیونی) دوخت و از خودکشی برای اثبات عشق به همسرش سخن گفت درحالی که اعتراف کرد از کرده خود پشیمان نیست! و این شد سرآغاز هجوم انتقادات به برنامه‌ای که نامش را “پمپاژ غم” نهاده‌اند. در ادامه توهین مجری برنامه به دختران جامعه حتی واکنش خود صدا و سیما را به دنبال داشت.

 

«خانم، شوهر نیست به خدا» جمله جنجالی احسان علیخانی خطاب به خانمی بود که پشت تلفن جواب رد به خواستگار مدعو و نشسته در استودیو داد و موجب شد مشاور امور زنان در سازمان صدا و سیما از تذکر به احسان علیخانی به دنبال بیان این مطلب خبر دهد. همین دو موضوع کافی بود تا منتقدان دست روی دستمزد احسان علیخانی (تهیه کننده و مجری) و اسپانسرهای این برنامه بگذارند؛ آن هم دستمزدی میلیاردی و اسپانسری غیرقانونی. در ادامه حواشی کمرنگ دیگری از جمله حذف شدن نام مهرداد میناوند از لیست میهمانان برنامه ماه عسل آن هم دو ساعت پیش از آغاز برنامه (با وجود ممنوع‌التصویر نبودن وی)، تقلید دکور برنامه از دکور کنسرت خواننده زن و… همچنان ماه عسل را در صدر اخبار رسانه‌ها و روزنامه‌ها و نقل محفل منتقدان نگه داشته بود.

 

انتقادات ریز و درشت به این برنامه حزن‌انگیز در ماه میهمانی خدا در حالی ادامه داشت که دست‌اندرکاران ماه عسل پاسخی به انتقادات و شبهات نمی‌دادند. تا اینکه پرحاشیه‌ترین سوژه این برنامه داد و فریاد هم منتقدان این برنامه و هم منتقدان صدا و سیما را درآورد. هفته گذشته ماه عسل میزبان میهمانانی بود که به واسطه شغلشان به برنامه دعوت شده بودند؛ مشاغلی خاص، استثنایی و سخت. مشکل از آنجایی آغاز شد که در میان میهمانان برنامه خانمی حضور داشت که بعدها کاشف به عمل آمد وی مدلینگ عروس است؛ مدلی که در بیشتر صفحات مجازی و سایت‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام عکس‌های وی موجود است.

 

Ehsan-alikhani-biographi-4

بعد از این ماجرا هجمه‌ها به احسان علیخانی و برنامه‌اش آنقدر بالا گرفت که در نهایت ماه عسل توبیخ شد؛ توبیخی که به اعتقاد بسیاری بودار و تنها برای بستن دهان منتقدان بود! در ادامه علیخانی نیز در واکنش به توبیخ پاسخ داد: “تا به حال در این برنامه تلویزیونی حدود ۱۵۰ میهمان داشته ایم و در این میان اشتباه هم پیش می‌آید.” پس از این جریان چند روزی ماه عسل با حواشی کمتری به کار خود ادامه داد تا اینکه در برنامه جمعه‌شب این برنامه میزبان چند جانباز دوران دفاع مقدس بود.

 

در بخشی از برنامه علیخانی از یکی از رزمندگان جانباز درباره درآمد او می‌پرسد. در این لحظه که به اعتقاد بسیاری ساختگی بودن آن توی ذوق می‌زد میهمان برنامه خطاب به علیخانی می‌گوید: اما بگذارید من از شما رقم دستمزدتان را بپرسم که این روزها در فضای مجازی درباره آن زیاد صحبت می‌شود.” علیخانی نیز در پاسخ می‌گوید:” شما چه رقمی را شنیده اید؟” و میهمان برنامه عنوان می‌کند که رقم یک میلیارد و دویست میلیون تومان را به عنوان رقم دستمزد علیخانی شنیده است و تاکید کرد که علیخانی نان خود را در غمهای مردم می‌زند.علیخانی نیز در پاسخ می‌گوید که دستمزدش بابت برنامه ماه عسل ۴۵ میلیون تومان است و جالب آنکه از فرصت استفاده می‌کند و با اجازه از میهمان برنامه به چند شایعه درباره این برنامه تلویزیونی پاسخ می‌دهد؛ پاسخ‌هایی که چیده شدن آنها کنار هم و با آن ادبیات وبغض، فی‌البداهه بودن سخنان علیخانی را به ذهن متبادر نمی‌کند.

pic-41437-1551819580

 

شاید خواندن برخی اظهارات وی خالی از لطف نباشد و تشکیک در بدون برنامه‌ریزی بودن این سناریو را به دنبال داشته باشد. “سازمان صداوسیما به شدت مشکل مالی دارد و در عین حال کارشناسان دقیق و متبحری دارد که بابت هزینه‌های ما به شدت دقیق هستند. آگهی‌های بازرگانی و اسپانسر برنامه هم پولشان به من هیچ ربطی ندارد و مستقیم وارد خزانه دولت می‌شود. ما هم گاهی دوست داشته ایم که اسپانسر نداشته باشیم ولی مشکلات مالی به ما اجازه نداده است. آن وقت چه جوری منِ احسان علیخانی از دکتر محمد سرافراز، حاج آقای پورمحمدی و از آقای میرحسینی در این اوضاع و احوال یک میلیارد و دویست بگیرم که من می‌خواهم بروم برای مردم اجرا کنم؟ کت و شلوار قشنگ هم بپوشم و یکسری باور می‌کنند این حرفها را و در فضای مجازی یک لشکر زخمی می‌نشینند برای اینکه با تمام قوا هویت تو را به لجن بکشند…. به نظر من این بداخلاقی در حال زیاد شدن است. بعد هم من یک سوال دارم راجع به غمی که شما گفتید. یک روزهایی ما در برنامه مان می‌گوییم و می‌خندیم و خیلی از این دوستان که انتقاد می‌کنند، می‌گویند ببین.. دارند دروغ می‌گویند و حقیقت را کتمان می‌کنند. درد مردم کو؟

 

مشکلاتی که وجود دارد کو؟ بعد می‌رویم از درد و آسیب در کشورمان می‌گوییم، می‌گویند ببین… غمگینی… تلخی… آقا ما چکار کنیم؟ اگر در ماه مبارک رمضان و زمان افطار برنامه داریم، برنامه متعلق به مردم است و تمام سال می‌دویم برای اینکه این سوژه ها را پیدا کنیم….من در زمانی برنامه گرفته‌ام که هرگز هم دنبالش نبوده ام و شما یک مدیر نمی‌توانید پیدا کنید که بگوید احسان علیخانی پشت در اتاق من نشسته بود و التماس کار می‌کرد. این را صریح می‌گویم. اما من در ساعتی برنامه اجرا می‌کنم که اگر قرار بود سبک و سنگین کنند می‌شد یک مرجع عالیقدر و یک مجتهد بگذارند که برای مردم حرف بزند. من می‌فهمم که چه تایم ارزشمندی دستمان است. اما اشتباه هم می‌کنیم….وی عنوان داشت: امروز سالروز اقدام وحشتناک ناو وینسنس به هواپیمای ماست که زدند، با جان این همه آدم بازی کردند، بعد هم پایش ایستادند و مدال هم به کاپیتان ناوشان دادند.

 

277593

 

اما ما از این حرف ها نداریم. همین تذکری هم که گرفتیم درست بوده. بچه‌های ما سهوا یک اشتباهی کردند. این حرف درست است. ما آمدیم آن تضاد و تبعیض را در کار نشان بدهیم و نمی‌دانستیم که میهمانمان یک کار دیگری هم در گذشته کرده‌اند و ما مجبور و موظف بودیم که آن کار را بکنیم. من معذرت می‌خواهم از همه کسانی که خاطرشان را آزرده کردم. از همه بزرگترهای کشورم عذرخواهی می‌کنم و از همه مدیرانی که همیشه برای ماه عسل وقت گذاشته‌اند و می‌دانند که مخاطب میلیونی دارد….من مجری مردم هستم و تا لحظه‌ای که مردم من را تماشا کنند و تحملم کنند هستم و اگر احساس کنم خاطرشان مکدر می‌شود امکان ندارد بمانم حتی اگر آن پولی که شما گفتید را به من بدهند. من می‌توانم برنامه بسازم که یک نفر جلویم بنشیند و بعد هم شروع کنیم به پند دادن و بعد هم به خانه هایمان برویم. اما این روزها ما خانه هم نمی‌رویم.

 

۳۵ شب است که خانواده ام را ندیده ام و آن قدر روی مبل دفترمان خوابیده ایم که گردنمان و کمرمان حالت مبل‌های دفتر را گرفته است. اما نگرانیم که میهمان‌های فردا چه می‌شوند. یکی باید به فرودگاه برود، دیگری به ترمینال… بچه ها این می‌رسد، آن می‌رسد؟ یک گروه قبلا باید به شهرهای مختلف برود تا این مستندها را بگیرد. برای اینکه این صندلی متعلق به مردم است….” این تنها بخشی از اظهارات علیخانی در آن برنامه است؛ اظهاراتی که ادعا می‌شود بدون برنامه‌ریزی قبلی عنوان شده است. اما نکته جالب ماجرا زمانی است که شخصی طی تماس با دفتر روزنامه مطالبی را بیان می‌کند که جاب توجه است (جملات عینا اظهارات فردی است که با دفتر روزنامه تماس گرفت): “شب گذشته در برنامه ماه عسل میهمان برنامه به طور غیر منتظرانه‌ای از مجری برنامه آقای علیخانی سوالی پرسید که شما که چندساله از هرکس می‌پرسی چقد می‌گیری یک‌بار بذار ما ازتون بپرسیم چقد می‌گیرید و نظرتون راجع به این شایعات و یک میلیارد و دویست چیه؟

 

آقای علیخانی که به ظاهر خیلی تعجب کردند و شک شدند و گفتند نمی‌خواستیم این بحث ها پیش بیاد اما باشه میگم،حقیقتا ۴۵ میلیون بابت تمام زحمات یک سالم می‌گیرم و حتی کت و لباس برنامه رو هم خودم میخرم و بابت اشتباهی که در این چند روز برنامه پیش اومده از همه عذر می‌خوام و اگه مردم منو نخوان من میرم…. آیا حقیقت این‌طوره؟” این فرد که نخواست نامش ذکر شود ادامه می‌دهد:” امروز (شنبه) به طور اتفاقی میهمان برنامه ماه عسل رو دیدم و ازش پرسیدم واقعا آقای علیخانی منتظر این سوال نبود یا همه چیز ساختگی و دروغی بود که ایشون در جواب گفت بله کاملا از قبل تعیین شده بود و حتی بعد از برنامه آقای علیخانی گفتن که ۴۵ میلیون تومن پول لباسم هم نمیشه…

 

10531488088529843734

 

و در آخر صحبتم که می‌خواستم چیزی رو بدون هماهنگی بگم آقای علیخانی نگذاشت حتی حرفم تموم شه….” بعد از تحریر: این گزارش ابدا قصد زیرسوال بردن یا تخریب شخصی را ندارد و هدف شرح ماوقع بوده و قضاوت را برعهده خود مخاطبان می‌گذاریم. شایسته است مسئولان این برنامه در صورت کذب بودن ادعای این فرد پاسخ خود را به دفتر روزنامه ارسال کنند

 

ماجرای جایزه میلیونی عصر جدید از زبان مدیر شبکه فاش شد 

وقتی اوایل پاییز مدیر جوان شبکه سه روبه‌روی رضا رشیدپور نشست و از یک برنامه استعدادیابی با اجرای احسان ‌علی‌خانی سخن گفت، تصور می‌شد این وعده نیز در میان خیل وعده‌های بی‌فرجام مدیران این مرزوبوم گم خواهد شد یا در ‌بهترین حالت ممکن برنامه‌ای خواهد شد در حوزه اجرا که علی‌خانی در آن تخصص دارد. اما حالا حدود سه ماه پس از آن روز ‌می‌شنویم برنامه علی‌خانی که به‌نوعی استعدادیابی در همه زمینه‌ها و برای همه سنین است، مدام چاق‌ و چاق‌تر می‌شود. برنامه‌ای ‌که از نخستین تیزر منتشرشده‌اش مشخص است استانداردی بالاتر از دیگر برنامه‌های مشابه ایرانی را هدف قرار داده. یک «ایرانین گات تلنت» به‌روایت احسان علی‌خانی که کارنامه‌اش علاقه بی‌اندازه او به هرچه ‌باشکوه‌تر برگزارکردن برنامه‌های حتی معمولی را گواهی می‌دهد و از این روست که می‌توان حدس زد این برنامه که ظاهرا ‌عصر جدید نام دارد، حداقل از نظر دکور و رنگ‌ولعاب ظاهری تفاوت‌های زیادی با خیل دیگر برنامه‌های استعدادیابی خواهد ‌داشت که این روزها در راهند.

سیل می‌آید

برنامه‌ استعدادیابی احسان علی‌خانی البته تنها برنامه از این جنس نیست که در راه است. ظاهرا امسال زمستان قرار است تلویزیون ‌به‌سیاق جمله ماندنی «هر ایرانی یک پیکان» شعار «هر ایرانی یک برنامه استعدادیابی» را سرمشق حرکت قرار دهد؛ تا در ‌نهایت از درون هر ایرانی استعدادکی بیرون کشیده شود و نه‌تنها آنتن پر شود، بلکه تنور تلویزیون این‌بار هم از این طریق داغ بماند. ‌به این دلیل هم هست که درحال حاضر، هم‌زمان، چندین و چند برنامه استعدادیابی چهارنعل به‌سوی آنتن می‌تازند.

 

1625682571-talab-org

 

شبکه سه در شرایطی این روزها خود را آماده آغاز پخش عصر جدید احسان علی‌خانی می‌کند که همزمان دیگر شبکه‌های ‌تلویزیون نیز تدارکی از این جنس برای باقی روزهای‌سال دیده‌اند. مثلا شبکه دو که چند وقتی ا‌ست تیزرهایی متوالی از برنامه‌ای ‌در زمینه استعدادیابی فوتبال پخش می‌کند. برنامه‌ای به‌نام فوتبالی‌ها محصول گروه کودک و نوجوان این شبکه که قرار است در ‌ایام دهه فجر روانه آنتن شود و به کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان اختصاص دارد‎.‎‌ این البته تنها برنامه استعدادیابی فوتبالی ‌تلویزیون نیست و شبکه سه نیز برنامه ستاره‌ساز را در دستور کار دارد. برنامه‌ای که بی‌تردید تیزرهایش را با حضور خداداد ‌عزیزی، مجتبی جباری، فیروز کریمی و البته امیرعلی دانایی دیده‌اید.

 

برنامه‌ای به‌نام هنرپیشه دیگر برنامه استعدادیابی تلویزیون است. برنامه‌ای از شبکه نسیم که محمدمهدی عسگرپور  و بیژن ‌میرباقری تهیه‌کننده و کارگردان آن هستند و این روزها در تلاش است رشد و پرورش استعدادهایی را تحت عنوان سوپراستارهای ‌آینده به تصویر بکشد. جالب این‌که در زمینه استعدادیابی سینمایی نیز مثل زمینه فوتبال با دو برنامه همزمان مواجهیم. دومی ‌برنامه‌ای است به‌نام فیلمساز که در آن بهروز افخمی قرار است تا ماه رمضان ۹۸ چند استعداد جدید سینمایی رو کند!‌

 

عصر جدید

اما بی‌تردید مهمترین برنامه در این بین عصر جدید احسان علی‌خانی است. برنامه‌ای که موفقیت ابتدایی‌اش را مرهون سابقه ‌علی‌خانی در تولید برنامه‌های خوش‌آب‌ورنگ است.‌ عصر جدید که از تیزرهایش روشن است استانداردی فراتر از دیگر برنامه‌های استعدادیابی وطنی را دنبال می‌کند، گفته می‌شود ‌‌«آمریکن گات تلنت» را سرمشق قرار داده. یعنی برخلاف برنامه‌هایی که به‌طور ویژه به سینما، فوتبال یا موسیقی می‌پردازند، ‌عصر جدید قرار است استعدادیابی در همه زمینه‌ها و برای همه سنین و اقشار باشد. اتفاقی که البته با اجرای خود علی‌خانی قطعا ‌جذاب‌تر هم می‌شود.‌

 

تاکنون درباره آیتم‌های این مسابقه چیزی منتشر نشده و تنها چیزی که درباره عصر جدید می‌دانیم این است که این برنامه قرار ‌است در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی هنری و سرگرمی شرکت‌کنندگان را به چالش بکشد. شرکت‌کنندگان برای انتخاب در این ‌مسابقه باید ویدیوهایی پنج دقیقه‌ای از خود و توانایی‌هاشان را به این برنامه ارسال کنند. در تیزر منتشرشده نمونه‌هایی از این ‌توانایی‌ها را می‌بینیم. چیزهایی مثل روپایی‌زدن، تیراندازی، نوازندگی با شیشه و لیوان و... و به‌اصطلاح خودمانی انواع ‌ژانگولربازی‌هایی که (بی‌ارتباط با معنا و کاربرد اصلی ژانگولر) بیشتر بر سرگرمی استوار است.

 

1089090853-parsnaz-com

 

میلیاردر شو!‌

مهمتر از همه اما جایزه رویایی این برنامه است. جایزه‌ای که گفته می‌شود بالغ بر پانصد‌میلیون تومان خواهد بود. رقمی استثنایی ‌در تلویزیون ایران که می‌تواند جایزه دویست‌میلیون تومانی برنامه برنده باش را از سکه بیندازد. ‌

 

ستاره‌ها

داوران عصر جدید نیز در زمینه کاری خود چهره‌های نام‌آشنایی هستند. طبق شنیده‌ها تاکنون حضور امین حیایی، رویا نونهالی، ‌آریا عظیمی‌نژاد و سید بشیر حسینی در عصر جدید قطعی شده که این خود جذابیتی مضاعف به برنامه می‌دهد.

 

گفتنی ا‌ست؛ احسان علی‌خانی و تیمش که این روزها عصر جدید را در ورزشگاه آرارات ضبط می‌کنند، در تلاش هستند نخستین قسمت ‌این مسابقه را اوایل بهمن‌ماه، پیش از آغاز ویژه برنامه‌های دهه فجر روی آنتن بفرستند. اتفاقی که اگر هم محقق نشود، بی‌شک ‌یکی دو هفته آن‌سوتر رخ خواهد داد. بله، عصر جدید نهایت تا دوازده بهمن روی آنتن خواهد رفت. این را شنیده‌های خبرنگار «‌شهروند» از استودیوی ضبط برنامه عصر جدید گواهی می‌دهد.

 

بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش 

احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 در تهران، مجری است

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد، با دستیاری کارگردان شروع کرد و حالا یکی از مجریان صاحب سبک و مشهور می باشد

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه