سحردولتشاهی با پیمان قاسمخانی ازدواج کرد ؟! + عکس دونفره

سحردولتشاهی با پیمان قاسمخانی ازدواج کرد ؟! + عکس دونفره
کدخبر : 7073

خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی مدتی قبل بر سر زبانها افتاده بود، سرانجام بهاره رهنما خبر جدایی از پیمان قاسم خانی را تائید کرد.

پیمان قاسم خانی  |  خبر طلاق بهاره رهنما و  پیمان قاسم خانی  مدتی قبل بر سر زبانها افتاده بود، سرانجام بهاره رهنما خبر جدایی از پیمان قاسم خانی را تائید کرد. اما عکسی در فضای مجازی دست به دست می شود که شایعه ازدواج  پیمان قاسمخانی  و سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان به وجود اورده با اینکه هنوز واکنشی از سوی این دو هنرمند به دنبال نداشته است اما به نظر نمیرسد این شاعه واقعیت داشته و فقط در حد یک شایعه است . عکس  پیمان قاسمخانی  و سحردولتشاهی را در بالا می بینید . 

 
 

 

طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و  پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون شنیده می شد.

پاسخ بهاره رهنما در نشست خبری تئاتر «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی، به پرسش یکی از کاربران، خبر جدایی او از پیمان قاسم خانی را تائید کرد:

 

خبرداغ : سوتی فجیع مهران مدیری در دورهمی سوژه شد + عکس

 

پرسش یکی از کاربران راجع به رابطه بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی بعد از جدایی

«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده‌ام که بعد از جدایی از همسر سابق‌شان از ایشان به خوبی یاد کرده‌اند.

از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی‌شان بوده‌اند یاد کردند

از جمله پدر و برادر و همسر سابق‌شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.»

 

علت طلاق و جدایی این دو زوج

طلاق سحر دولتشاهی و رامبد جوان در سال 1393 پس از 6 سال زندگی مشترک در سکوت خبری انجام شد. خانم دولت شاهی همسر دوم رامبد جوان بود و معتقد بود نباید مردم وارد حریم خصوصی آن ها بشوند. در سال 93 شایعات زیادی در مورد جدایی این دو زوج در فضای مجازی مطرح می شد تا اینکه در سال 94 سحر دولتشاتی در مصاحبه اش این خبر را تأیید کرد.

 

سحر دولتشاهی در این مصاحبه گفت: سال 93 سال شلوغ و پرکاری در عرصه بازیگری برایم بود اما در تنهایی لذت بخش سپری شد و نه فقط به عنوان بازیگر بلکه در خیلی جهات دیگر هم رشد داشتم و این سال هم شیرینی خودش را داشت و یک رهایی جالبی برایم اتفاق افتاد.

 

هنوزم بعد از سال ها دلیل واقعی جدایی سحر دولت شاهی و رامبد جوان مشخص نشده است. رامبد جوان قبل از ازدواج با سحر دولت شاهی یک ازدواج ناموفق دیگر هم با ماندا روحی را تجربه کرده بود و پس از جدایی از همسر دوم خود سحر دولتشاهی و بعد از گدشت مدت زمان کمی با نگار جواهریان از بازیگران معروف سینما ازدواج کرد.

 

رامبد جوان و همسر جدیدش نگار جوهریان ، عکس همسر سابق سحر دولتشاهی

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان
 

ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان واقعیت دارد؟

اخیراً شایعاتی در فضایی مجازی در مورد اینکه سحر دولتشاهی بعد از جدایی از رامبد جوان با همایون شجریان ازدواج کرده پخش شده است. اما این شایعات از کجا نشأت گرفته است؟ در مراسم تئاتر سی به دلیل رفت و آمد های بسیاری در مفاحل و مجامع عمومی صورت گرفت که این دو هنرمند را در کنار هم نمایش می دهد و همین موضوع موجب شایعاتی در مورد آن ها شد.

 

اما این شایعات نمی تواند واقعیت داشته باشد چون همایون شجریان متأهل می باشد و خبری از جدایی وی از همسرش منتشر نشده است. و همسر سابق همایون شجریان خواهر همسر استاد شجریان و همسر سابق سحر دولتشاهی یعنی رامبد جوان است.

 

تصاویر سحر دولتشاهی ، عکس های جدید اینستاگرام سحر دولتشاهی ، سحر دولتشاهی

تصاویر سحر دولتشاهی
 

سحر دولتشاهی در برنامه دورهمی

سحر دولتشاهی چندی پیش در برنامه دورهمی حضور یافت و مهران مدیری مثل همه مهمان های دیگه از او پرسید : آیا تا حالا عاشق شدید؟ خانم دولتشاهی در پاسخ گفت بله و توضیح هم نمیدهم مهران مدیری هم گفت توضیح نمیدی؟ اصلا اینجا این جوری نیست اینقدر گفتن توضیح نمیدیم توضیح دادن منم به هر حال یه ابهت هایی دارم ... (خنده تماشاگران)

بزار اینجوری بپرسم تعریفت رو از عشق بگو خانم دولتشاهی هم در پاسخ گفت : عشق به نظر من یه تپش خاصیه یه انگیزه خاصیه رنگ ها رو قشنگ تر میکنه تو زندگی امید زیاد میکنه مهران مدیری دوباره گفت بزار حالا اینجوری بپرسم که خانم دولتشاهی حرفشو قطع کرد و گفت ای بابا ... (خنده تماشاگران)

 

مهران مدیری هم گفت : نه الان یه جوری نگاهم کرد که ... هیچ چی اصلا آدم مگه تو مسائل خصوصی دیگران دخالت میکنه؟ اصلا یکی بگه به تو چه؟ و خلاصه اینکه مهران مدیری نفهمید که خانم دولتشاهی عاشق کی شده بود.

 

سحر دولتشاهی در برنامه دورهمی ، سحر دولتشاهی و مهران مدیری

 

رامبد جوان در من و شما پرده از رازهای مهمی برداشت

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز گذشته 24 شهریورماه 96 ساعت 14 روی آنتن شبکه شما رفت. آرش ظلی پور در این برنامه و زمان اکران تازه ترین اثر سینمایی رامبد جوان، میزبان مجری خندوانه بود و در این گفتگو پرده از بسیاری از رازهای زندگی رامبد جوان برداشت و درباره موضوعات مهمی با این مجری سرشناس صحبت کرد.

 

در بخش ابتدایی برنامه آرش ظلی پور درباره علاقه رامبد جوان به دنیای کارگردانی و بازیگری پرسید و در خصوص فیلم سازی با مجری خندوانه صحبت کرد و بعد از آن صحبتی از ماجرای ساخت فیلم نگار به میان آورد.

 

رامبد جوان :فیلم نگار بخشی از زندگی همسرم است

مجری برنامه من و شما در تکمیل صحبت هایش افزود :خیلی ها میگویند فیلم نگار ادای دین عاشقانه شما به همسرتان نگار جواهریان است ، این درست است ؟ رامبد جوان گفت :بله چرا که نه ، این تعبیر بسیار زیبایی است . حرفه ما با خیلی چیزها عجین شده است و همه ما دوست داریم بهترین هایمان را ارائه دهیم . زندگی افراد با فیلمسازی گره خورده است و فیلم میتواند نمادی از زندگی باشد.

 

من قطعا در این فیلم دوست داشتم احساساتم را ارائه دهم و یک چیزهایی از دوران کودکی نگار همسرم در این فیلم وجود دارد . خیلی ها ایراد گرفتند که چرا از همسرم در این فیلم استفاده کردم و باید بگویم که وقتی همسر من در این حرفه متخصص است چرا نباید از هنر او استفاده کنم و دستمزد نگار مانند بقیه عوامل فیلم پرداخت شد.

 

رامبد جوان

تخم مرغ بازی رامبد جوان با آرش ظلی پور در برنامه من و شما

 

رامبد جوان در خصوص فیلم جدیدش گفت :فیلم بعدی من یک فیلم هیجان انگیز است و در تلاشم که بتوانم به جشنواره برسانم . این فیلم در خصوص افرادی است که دوست دارند به هر قیمتی در فضای مجازی مشهور شوند و به نظرم واقعا خوش بحال آن فرد جوانی که قرار است نقش اول این فیلم را بازی کند اما هنوز تصمیمی درباره بازیگران این فیلم گرفته نشده است.

 

ماجرای ادامه دار رامبد جوان و خبرنگاران

آرش ظلی پور در بخشی از صحبت هایش به ماجرای رامبد جوان و خبرنگاران اشاره کرد و گفت:در ماجرای بهناز جعفری و خبرنگاران تو قضاوت کردی بدون اینکه در دل ماجرا حضور داشته باشی در این باره برایمان صحبت کن . مجری خندوانه در این خصوص افزود :در مورد موضوع خبرنگارها باید بگویم کلیپی که از صحبت های من که پخش شد تکههایی از گفتگوی من در یک نشست بود که شیطنت یک خبرنگار باعث انتشار آن شد و این موضوع من را به شدت عصبانی کرد و وادار به واکنش نشان دادن کرد. از سوی دیگر بهناز جعفری خودش در برنامه خندوانه به بیماری ام اس اشاره کرد و همه ما میدانیم که ام اس با تحریکات عصبی شدت پیدا میکند ، من از این ماجرا دفاع کردم چون به نظرم آن خبرنگار میتوانست خودش را کنترل کند و صحبت در این خصوص را به زمان دیگری موکول کند اما به هرحال من بعد از انتشار آن کلیپ از مردم و خبرنگاران رسما عذرخواهی کردم و در خندوانه بارها و بارها از خبرنگاران تقدیر کردم .

در این بخش از برنامه آرش ظلی پور تصاویری را به رامبد جوان نشان داد و از او خواست درباره آنها صحبت کند.

 

اولین تصویر عکسی از مهران مدیری بود که رامبد جوان درباره او گفت :من بارها مهران مدیری را به خندوانه دعوت کردم اما نیامد و او اصلا من را به دورهمی دعوت نکرد و اگر دعوت میکرد حتما میرفتم. مهران مدیری عزیز دل من است و آنقدر درجه یک و فوق العاده است که اگر من را دعوت میکرد حتما به دورهمی میرفتم چون خودم هم از طرفداران این برنامه هستم ، اینکه مردم من و مهران مدیری را با هم مقایسه میکنند برای من افتخار بزرگی است اما جنس برنامه من و مهران مدیری با هم متفاوت است .

 

رامبد جوان درباره حامد بهداد گفت :حامد بهداد بازیگر پر استعدادی است که اگر من او را به همایون اسعدیان معرفی نمیکردم قطعا با تمام توانایی هایی که دارد میتوانست باز هم بدرخشد. من بارها از حامد خواستم که به خندوانه بیاید اما او گفت که خندوانه را دوست ندارد و اصلا شخصیتش مدل خندوانه نیست.

 

مجری خندوانه در خصوص فردی که به خندوانه آمد و برنامه ای هم با حضور او ضبط شد اما پخش نشد گفت :بهرام رادان از بازیگران خوبی بود که به خندوانه آمد و برنامه هم ضبط کردیم اما اجازه پخش پیدا نکردیم و من هیچوقت دلیلش را نفهمیدم.

 

رامبد جوان درباره ماجرای عدم حضور پیمان معادی در فیلم نگار گفت:ما قراردادمان را با پیمان معادی برای فیلم نگار بسته بودیم اما در روز فیلمبرداری پیمان اعلام کرد که منصرف شد و من در همان لحظه با محمدرضا فروتن تماس گرفتم و خودش را به سرعت به صحنه رساند و تصویربرداری این کار را با محمدرضا فروتن انجام دادیم و من هیچگونه ناراحتی از پیمان ندارم.

 

مجری من و شما در بخشی از صحبت هایش به جناب خان اشاره کرد و گفت :خیلی ها میگویند چون جناب خان از رامبد مشهورتر شده بود رامبد او را کنار گذاشت این صحبت درست است؟ رامبد جوان گفت :نه اصلا چنین چیزی وجود ندارد ، من تلاش زیادی برای ماندن جناب خان کردم اما نشد که بماند و من اگر فقط به خودم فکر میکردم هرگز کمدین های جوان را در برنامه ام مطرح نمیکردم و روزی اگر احساس کنم حضورم در خندوانه مثمر ثمر نیست فرد دیگری را جایگزین خودم میکنم مثل احسان کرمی ، امیر کربلایی زاده و ....

 

رامبد جوان ادامه داد :من در تمام عمرم از تنها کسی که دلگیر بودم خانم حکمت بود که از سر قضیه نامه ای که درباره من پر از دروغ بود این دلخوری شروع شد اما من گذشت کردم و حتی در زمانی که خانم حکمت حال خوبی نداشت به دیدارش رفتم.

کارگردان فیلم نگار در خصوص دعوت از سحر دولتشاهی در برنامه اش گفت:من هرگز خانم دولتشاهی را به برنامه ام دعوت نکردم چون ظرفیت خود ما و مردم هنوز به آن اندازه نرسیده که راحت بتوانیم با این موضوع کنار بیاییم.

 

در بخش پایانی این گفتگو رامبد جوان درباره پدر شدنش گفت :در برنامه سه ستاره من از تصمیمم برای پدر شدن گفتم و همه فکر کنند خبری است اما من از تصمیم در آینده ای نزدیک گفتم ولی دوست ندارم وارد جزئیات زندگی زناشویی من شوید و من اگر روزی قرار باشد بچه داشته باشم دوست دارم دو دختر و دو پسر داشته باشم.

 

رامبد جوان در انتهای صحبت هایش در این برنامه درباره ساخت فصل جدید خندوانه با تغییرات گفت و با یک بازی هیجان انگیز شکستن تخم مرغ روی سر این گفتگو را به اتمام رساند.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی