کدخبر : 7171

بهاره رهنما تفریح جدیدش به همراه همسر را در استوری اینستاگرامش گذاشت.

بهاره رهنما که در طول دوران شیوع کرونا با استوری ها و پست های زیادی نشان داده است که میتواند از دوران قرنطینه کمال استفاده را بکند، اینبار تصویری از تفریح جدیدش را به اشتراک گذاشت و مردم را به ماندن در خانه هایشان تشویق کرد.
 

اما این پایان حواشی این دو زوج نیست، چند مدت بعد از عروسی این دو زوج تصاویری از آن ها در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مثل همیشه مورد انتقاد افراد قرار گرفت. در این تصاویر بهاره رهنما رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد که برخی این رفتارها را نشان از قهرکردن او با حاج آقا عنوان کرده اند پیشنهاد می کنیم این مطلب را نیز مشاهده نمائید.

 

بهاره رهنما.JPG

 

عکس و بیوگرافی بهاره رهنما + علت جدایی و ازدواج با امیرخسرو عباسی

 

بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما,عکس بهاره رهنما,fihvi viklh

 

نمکستان : بهاره رهنما بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان در تاریخ ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در شهر اراک متولد شد. او به جز بازیگری به نویسندگی هم علاقه فراوانی دارد و چند کتاب نوشته است. مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق قضایی دانشگاه آزاد و فوق لیسانس ادبیات نمایشی می باشد.

 

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون

 

خانواده بهاره رهنما :

بهاره رهنما در خانواده ای ۵ نفره متولد شد. پدرش جلال رهنما و مادرش پروین قائم مقامی بازیگر ایرانی می باشد. وی یک خواهر و برادر دوقلو به نام های بهانه و رهام دارد که متولد ۱۳۴۳ هستند و از بهاره بزرگترند. برادرش رهام دکتر و خواهرش بهانه شاعر می باشد که در خارج از کشور زندگی می کنند.

 

بهاره رهنما و پدرش

 

همسر بهاره رهنما :

بهاره رهنما به دلیل یک سال جهشی درس خواندن در سن ۱۷ سالگی وارد دانشگاه شد و در زمان بازگشت از دانشگاه به طور اتفاقی با پیمان قاسم خانی ( فیلمنامه نویس، کارگردان و بازیگر ) آشنا شد و پس از گذشت دو سال و آشنایی بیشتر تصمیم به ازدواج گرفتند. این دو در سال ۱۳۷۳ با هم ازدواج کردند و حاصل ازدواجشان یک دختر می باشد که نامش را پریا گذاشتند.

 

بهاره رهنما و همسر سابقش

 

طلاق از همسر اول :

بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی زوج هنری بودند که زندگیشان پس از ۲۲ سال زندگی در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید و از هم جدا شدند. این درحالیست که قبل از طلاقشان زندگیشان به ظاهر خوب و صمیمی به نظر می آمد.  مهراب قاسم خانی برادر شوهر سابق و شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما می باشد.

 

ازدواج دوم بهاره رهنما :

چهارم شهریورماه سال ۱۳۹۶ عکس هایی در رسانه های مجازی منتشر شد که خبر از ازدواج دوم بهاره رهنما میداد. بهاره رهنما در سال ۹۶ با فردی به نام امیرخسرو عباسی ازدواج کرد . امیرخسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسی است و آشنایی اولیه شان از زمانی شروع شد که بهاره رهنما به عنوان مدل، در تبلیغات این برند حضور پیدا کرد. همسر جدید بهاره نیز قبلا یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته است. وی نیز مانند بهاره رهنما از همسر سابق یک دختر دارد.

 

بهاره رهنما و همسرش

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه