کدخبر : 7226

صفحه اینستاگرام بهرام افشاری بازیگر نقش «بهتاش» در سریال «پایتخت» در دو سال گذشته رکورد افزایش مخاطبان و تعداد بازدید در بین صفحات ایرانی را شکست.

به گزارش خبرنگار رصداقتصادی به نقل از باشگاه خبرنگاران ، در حال حاضر صفحه اینستاگرام بهرام افشاری، بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت بیشترین میزان جذب فالوور را دارد. در طول دو سال گذشته تعداد بازدید از صفحه اینستاگرام افشاری افزایش زیای داشته به طوری که صفحه او اکنون عدد 1700000 فالوور را نشان می‌دهد.

 

این در حالی است که او اواخر سال ۹۶ تنها ۳۶ هزار دنبال‌کننده داشت، اما با آغاز فصل پنجم «پایتخت» که نوروز ۹۷ روی آنتن رفت تعداد فالوورهای بازیگر نقش «بهتاش» به بیش از ۶۰۰ هزار نفر رسید.

 

 

 

در طول چهارده روز گذشته نزدیک به یک میلیون نفر صفحه افشاری را فالو کرده‌اند و تعداد دنبال‌کنندگان او در اینستاگرام به مرز یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر رسیده است. افشاری تنها در زمینه تعداد فالوور رکورددار نیست، صفحه او از ۲۹ اسفند تا ۶ فروردین امسال نزدیک به ۵۰ میلیون بازدید منحصر به فرد داشته که نسبت به جمعیت ایران آماری بسیار چشمگیری است. بهرام افشاری با حضور در چند قسمت از سریال پایتخت و به‌ویژه در نقش بهتاش شهرت زیادی کسب کرد.

 

در ادامه تصویری از صفحه اینستاگرام او را مشاهده می‌کنید:

 

بهرام افشاری پربازدید‌ترین صفحه اینستاگرامی ایران را دارد

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه