کدخبر : 7643

از همان ساعات اولیه انتشار اسامی امضاکنندگان نامه‌ای که خواستار آزادی محمد امامی شده بودند، می‌شد پیش‌بینی کرد که فاز تکذیب کلید خواهد خورد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از برترین‌ها: از همان ساعات اولیه انتشار اسامی امضاکنندگان نامه‌ای که خواستار آزادی محمد امامی شده بودند، می‌شد پیش‌بینی کرد که فاز تکذیب کلید خواهد خورد.
 
 

عده‌ای مثل سعید قطبی‌زاده با توجیهاتی نه چندان قانع‌کننده بنای تکذیب را گذاشتند، اسم محسن تنابنده هم تکذیب شد. کیانوش عیاری اما تکذیب نکرده و ظاهرا سرمایه‌گذار «کاناپه» محمد امامی بوده، خسرو نقیبی که کلا اکانت توئیتری‌اش را از دسترس خارج کرده.

 

از آن طرف منتقدان همیشگی حضور امامی در سینما نظیر حسنی‌نسب و خرم‌دل به تکاپو افتاده‌اند.

 

نیما حسنی‌نسب در ایسنتاگرام خود نوشت: ناله و نفرین سینما و سینماگران شریف و سلامت از این‌همه بی‌عدالتی به آسمان رسید و صاعقه‌اش بر فرق سر گانگسترهای تازه‌کار و ‌نوچه‌های ریز و‌درشت‌شان فرود آمد. بارها نوشته بودم روز داوری نزدیک است؛ موعدش رسید.

 

او در ادامه نوشت: معلوم بود سونامی تکذیب و انکار بزودی راه می‌افتد و تا الان هم چند نفری رسما اعلام کردند نامه را امضا نکردیم. الان وقت راستی‌آزمایی نیست و‌ تا همین‌جا هم کنار کشیدن‌شان از این بساط خوب است.متن و اسامی امضاکنندگان نامه‌ی درخواست آزادی محمد امامی متهم فساد اقتصادی به شکل گسترده منتشر شده، اوضاع تغییر کرده است. عده‌ای توجیه بامزه‌شان این است که متن نامه این نبوده و ‌تکریم و تمجیدها و لحن شاعرانه نداشته؛ خب که چی؟ در اصل موضوع مگر فرقی دارد؟ اصلا گیرم فقط یک جمله بوده. امضا کردی یا نه؟ این بازی‌ها و نقشه‌های کم‌هوش و سطح پایین برای فرار از این ماجرا به کار نمی‌آید.

 

واکنش‌ها در این رابطه را بخوانید: 

امضاکنندگان نامه آزادی محمد امامی تکذیب می‌کنند!

امضاکنندگان نامه آزادی محمد امامی تکذیب می‌کنند!

امضاکنندگان نامه آزادی محمد امامی تکذیب می‌کنند!

امضاکنندگان نامه آزادی محمد امامی تکذیب می‌کنند!

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه