با حضور مهندس سلطانی صورت گرفت ؛

کدخبر : 17800

مراسم گرامی‌داشت روز درختکاری و یادبود درگذشتگان بیماری کرونا در شرکت مخابرات ایران برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی ، مراسم گرامی‌داشت روز درختکاری و یادبود درگذشتگان بیماری کرونا در شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس سلطانی ، مدیرعامل شرکت و همزمان با مناطق مخابراتی سراسر کشور، امروز شنبه 16 اسفندماه در بوستان شاهد منطقه 5 تهران برگزار شد.

در این مراسم که مهندس بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، مهندس فیضی، سرپرست اداره کل بازرسی، مهندس وایزی، مدیرکل امنیت شبکه ، مهندس بیگدلو، مدیرکل دفتر مدیرعامل، تعدادی از مدیران شهرداری منطقه و جمعی از کارکنان حوزه ستادی  و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل نیز حضور داشتند، مهندس سلطانی با تشکر از تمام همکاران که در برگزاری این مراسم معنوی و یادبود مشارکت داشتند، اظهار داشت: از اواخر سال گذشته که بیماری کرونا تمام زندگی ابنای بشر در سراسر دنیا را تغییر داده است، شرکت مخابرات ایران نیز به نوبه خود دستخوش این بیماری و ویروس  منحوس شده و متاسفانه 350  نفر از کارکنان شرکت در سراسر کشور بر اثر این بیماری به رحمت خدا رفته اند.

وی افزود: در حوزه ستادی شرکت مخابرات ایران نیز 13 نفر از  همکاران بر اثر ابتلا ویروس کرونا در گذشته اند که در مراسم امروز همزمان با تمام کشور، یاد و خاطره این عزیزان را با کاشت 13 نهال به یاد هر یک از این درگذشتگان، گرامی و زنده نگاه می داریم.

مهندس سلطانی با تاکید بر اهمیت فعالیت هایی همچون درختکاری در حوزه  عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت مخابرات ایران  خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام درگذشتگان ویروس کرونا در  شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور از ثواب معنوی این عمل خداپسندانه برخوردار شده و  در جهان باقی نیز از نعمت های بی پایان الهی بهره مند شوند.

 

گفتنی است در این مراسم معنوی، تعدادی از بستگان و خانواده های همکاران درگذشته بر اثر ویروس کرونا نیز حضور داشتند که در کاشت نهال به یاد عزیزانشان مشارکت کردند.

 

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه