درخواست شورای عالی برای بازنگری در تعرفه‌های مخابرات

کدخبر : 19082

شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات ایران با صدور بیانیه‌ای، هشدار داده است که قرار دادن شرکت مخابرات ایران در تنگنای تعرفه‌های ناعادلانه و غیرمنطقی، در حالی که مجبور به ارائه خدمت مبتنی بر هزینه افزایش‌یافته عناصر تولید است، نه تنها به اضمحلال شرکت می‌انجامد، بلکه موجب زیان مصرف‌کنندگان نهایی یعنی مردم ایران خواهد شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از کانال مخابراتی‌های ایران، شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات ایران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ضمن تبریک به کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران، آمادگی خود را برای همکاری دوجانبه در مسیر تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» اعلام کرد.

شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات ایران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ضمن تبریک به کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران، آمادگی خود را برای همکاری دوجانبه در مسیر تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» اعلام کرد.

شورای عالی در این بیانیه با تاکید بر حفظ کرامت و ادای به‌هنگام حقوق نیروی کار، آن را عامل اصلی در تولید و ارائه خدمت دانست و از سهام‌داران عمده و مدیران مخابرات ایران خواستار بازگرداندن ارتباطات سیار به مخابرات و پرهیز از تجزیه شرکت مخابرات به شرکت‌های تک محصولی شد.

در این بیانیه شورای عالی از وزیر ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات خواسته است تا با حفظ حقوق قانونی و منطقی در ارائه سرویس‌های مخابراتی، همگام با تغییر شرایط مولفه‌های تولید، با افزایش تعرفه‌های مخابراتی، این تعرفه‌ها را متعادل سازد.

شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات هشدار داده است که قرار دادن شرکت مخابرات ایران در تنگنای تعرفه‌های ناعادلانه و غیرمنطقی، در حالی که مجبور به ارائه خدمت مبتنی بر هزینه افزایش‌یافته عناصر تولید است، نه تنها به اضمحلال شرکت می‌انجامد، بلکه موجب زیان مصرف‌کنندگان نهایی یعنی مردم ایران خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه