رپرتاژ اگهی

آیا می شود فالوور واقعی خرید؛فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

کدخبر : 30237

ضرورت حضور کسب و کارها در شبکه های اجتماعی برای گسترش برند خود و فروش بالاتر سبب شده تا اکثر آنها به دنبال خرید فالووراینستاگرام باشند؛ اما خرید فالوور واقعی امکان پذیر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال مهم پاسخ داده و بهترین روش خرید فالوور را برای شما عزیزان بیان کنیم.

ضرورت حضور کسب و کارها در شبکه های اجتماعی برای  گسترش برند خود  و فروش بالاتر سبب شده تا اکثر آنها به دنبال خرید فالووراینستاگرام باشند؛ اما خرید فالوور واقعی امکان پذیر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال مهم پاسخ داده و بهترین روش  خرید فالوور را برای شما عزیزان بیان کنیم.

 

فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

اکانت هایی که در پلتفرم اینستاگرام توسط افراد حقیقی برای  استفاده شخصی ایجاد می شوند، فالوورهای واقعی اینستاگرام هستند. این پیج ها با فعالیت در اینستاگرام می توانند نرخ تعامل پیج های کاری را بالا ببرند و هدف اصلی هر پیج کاری، جذب این نوع از فالوورها است. 

فعالیت های این نوع از اکانت ها در بستر اینستاگرام عبارتند از:

  • انتشار استوری
  • انتشار پست
  • لایک کردن محتواهای سایر پیج ها
  • شرکت در نظرسنجی ها 
  • گذاشتن کامنت 
  • و…

فالوورهای واقعی نقطه مقابل فالوورهای فیک در اینستاگرام هستند.

اکانت هایی که توسط برنامه یا ربات ایجاد می شوند، هیچ گونه نام کاربری درست و عکس پروفایلی ندارند و تنها برای  بالا بردن تعداد فالوور یک پیج استفاده می شوند.

نکته:اگر شما پیجی را در اینستاگرام ایجاد کنید و نام کاربری برای آن انتخاب کرده ولی هیچ گونه عکسی برای  پروفایل آن آپلود نکنید و از این اکانت هیچ استفاده ای نداشته باشید؛ این اکانت نیز جز اکانت های فیک در اینستاگرام محسوب می شود.

از اکانت های فیکی که برای  بالا بردن عدد فالوور توسط برنامه یا ربات اضافه می شود، نباید انتظار فعالیت و تاثیر در نرخ تعامل پیج را داشت؛چرا که پشت این اکانت ها هیچ شخص واقعی وجود ندارد که بتواند در پیج شما فعالیت داشته باشد.

 

آیا خرید فالوور فعال برای  پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟

فالوور های فعال در اینستاگرام همان فالوورهای واقعی هستند. این فالورها تنها محتواهایی که موضوع آن جالب بوده  و طبق سلیقه آنهاست را دنبال و لایک می کنند. 

برای  مثال؛ اگر شما به دوستان خود در ازای  لایک و کامنت محتواها مبلغ پرداخت کنید، اما محتواها مورد پسند آنها نباشند؛ به طور قطع دوستانتان از انجام این کار سر باز می زنند. این یک مثال ساده برای  تفهیم بهتر اکانت فعال در اینستاگرام بود تا بدانید اکانت های فعال را نمی توان به یک پیج اضافه کرد؛ مگر این که خود فرد پیجی را که محتوا و سبک فعالیتش را می پسندد، دنبال کند.

بسیاری از پیج ها با ترفند فروش فالوور واقعی و فعال توانسته اند بسیاری از کاربران را گمراه کنند. 

متاسفانه باید به شما بگویم که منظور از فالوور های واقعی در بسته های فروش  فالوور در وب سایت های معتبری مثل فالوجت، شباهت زیاد این فالوورها به فالوورهای واقعی اینستاگرام است.

داشتن عکس پروفایل، نام کاربری با معنا و انتشار حداقل یک پست در اینستاگرام از ویژگی هایی هستند که سبب شباهت بی نظیر فالوورهای فروشی به کاربران واقعی این پلتفرم شده است.

 

خرید فالوور واقعی تضمینی با ریزش پایین از فالوجت

وب سایت های زیادی در زمینه خدمات اینستاگرامی در این چند سال اخیر فعالیت خود را آغاز کرده اند. نکته مهم در رابطه با انتخاب این وب سایت، مطمئن شدن از معتبر بودن آنها است.

سه ویژگی تشخیص یک وب سایت معتبر عبارتند از :

  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک e-nemad
  • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری
  • پشتیبانی 24 ساعته 

با کمک این سه ویژگی می توان وب سایت های معتبر را از وب سایت های غیرقانونی الک کرد. 

تعداد انگشت شماری از وب سایت ها هستند که به صورت قانونی و با اعتبار بالا در زمینه خدمات اینستاگرامی فعالیت می کنند. یکی از با سابقه ترین وب سایت ها، فالوجت است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه