کدخبر : 9205

اینستاگرام به تازگی قابلیت جدیدی به نرم‌افزار خود اضافه کرده است که از طریق آن پین کردن نظرات در پست‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، به تازگی خبری در فضای مجازی منتشر شده که می‌گوید اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدید است که به کاربران امکان می‌دهد نظرات مورد علاقه خود را در صدر پست‌ها قرار دهند.

 

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پین کردن نظرات زیر پست‌ها به عنوان بخشی از تلاش خود برای مقابله با قلدری مجازی روی پتلفرم این شبکه اجتماعی است. ویژگی مذکور به کاربران این امکان را می‌دهد تا نظرات مثبت را برجسته کرده و بدین شکل، دیگران را نیز به داشتن احساسات مثبت درباره پست منتشر شده سوق دهند.

 

پین کردن نظرات به زودی از حالت آزمایشی خارج شده و به همه کاربران می‌رسد. همین مسئله باعث می‌شود که اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی برای ارائه این ویژگی شناخته شود.

 

پین کردن نظرات مثبت

قابلیت نظرات پین شده می‌تواند به ویژه در مواقعی که کاربر به وفور کامنت‌های نامناسب دریافت می‌کند، مفید باشد. کاربران می‌توانند یک نظر مثبت را در بالای پست پین کنند تا دیگران آن را زودتر از کامنت‌های منفی مشاهده کنند.

 

اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی با قابلیت پین کردن نظرات

 

شما با پین کردن نظرات می‌توانید کاری کنید که افراد دیگر بازاریابی پیج شما را انجام دهند. به این فکر کنید که هر کدام از نظرات مثبت، گواهی بر برتری صفحه شما در اینستاگرام هستند. تصور کنید شما از اینستاگرام برای تبلیغ سمینار بعدی خود استفاده کرده‌اید و یکی از افرادی که پیشتر در مراسم‌های شما حضور داشته، نظر مثبت زیر پست مذکور بنویسد. همین می‌تواند باعث شود افراد بیشتری به سمت ثبت‌نام کردن در سمینار شما سوق پیدا کنند.

 

اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی با قابلیت پین کردن نظرات

 

حذف نظرات منفی

علاوه بر قابلیت پین کردن نظرات مثبت، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای حذف تعداد زیادی از نظرات به صورت دسته‌جمعی است. تاکنون، بازخورد اولیه از قابلیت‌های جدید نشان می‌دهد که این ویژگی می‌تواند به افراد کمک کند تا محیط مثبتی را در حساب خود ایجاد کنند، به خصوص اگر دنبال‌کنندگان زیادی داشته باشند.

 

 

اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی با قابلیت پین کردن نظرات

اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی با قابلیت پین کردن نظرات

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه