در فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

جلسه افتتاحیه پروژه استقرار فرآیند مدیریت سبز اروپا (EAGM)

کدخبر : 21050

روز گذشته جلسه افتتاحیه پیاده‌سازی فرآیند مدیریت سبز در شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور مشاور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش رصداقتصادی و به نقل از روابط عمومی فولاد اکسین، روز گذشته جلسه افتتاحیه پیاده سازی فرآیند مدیریت سبز در شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور مشاور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس مدیرعامل برگزار شد.

این جلسه با مساعدت و حمایت سرپرست مدیریت عامل شرکت در تعامل با انجمن مدیریت سبز ایران صورت پذیرفت.در این جلسه دکتر امامی رییس انجمن سبز ایران، فرایند همسوسازی شرکتها و سازمانها با فرایندهای سبز و مدیریت منابع و اصول حفاظت از محیط زیست را از اهم مولفه های راهبردی سازمان های موفق در بازار و پایدار با جامعه بیان نمودند.

مهندس ثابتی مدیر HSEE شرکت نیز بیان کرد، امروزه گذر از کیفیت گرایی و تمرکز بر کیفیت گرایی سبز، در بالا بردن اطمینان جامعه، ذینفعان و مشتریان می بایست در نحوه اجرای کلیه فعالیتهای کاری مورد توجه ویژه قرار بگیرید.وی افزود، براساس استراتژی تعریف شده، فرآیند مدیریت سبز مطابق مدل تعریف شده ظرف ۴ ماه آینده در شرکت پیاده سازی و اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: