مجمع عمومی عادی سالانه فولاد خراسان برگزار شد

تصویب ١۴٠٠ ریال سود به ازای هر سهم «فخاس»

کدخبر : 21082

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد خراسان در حالی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد که تقسیم سود ١۴٠٠ ریالی به ازای هر سهم از مصوبات آن بود.

به گزارش رصداقتصادی و به نقل از روابط عمومی فولاد خراسان، مجمع عمومی فخاس صبح امروز پنجشنبه ١٧ تیرماه ١۴٠٠ در سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد، به ریاست سمیرا منصوری از «صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر» و با حضور نمایندگان سهامداران حقوقی عمده این شرکت بورسی از جمله، محمدگلشنی از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و امیر دانایی از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به عنوان ناظران نشست و کسری غفوری به عنوان منشی هیات رییسه مجمع برگزار شد.

در این نشست شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر، به عنوان سهامدار عمده مجتمع حضور داشت.

در این مجمع ابتدا گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره به مجتمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام درباره فعالیت شرکت در سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩ به حاضران ارایه شد.

پس از تصویب صورت های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ ١۴٠٠ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید و موسسه «صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر»، شرکت «سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (سهامی عام)»، شرکت سرمایه گذاری ارشک (سهامی خاص)، شرکت «ارزش آفرینان (سهامی خاص) و شرکت توسعه  معدنی و صنعتی صبا نور (سهامی عام) به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت برای دو سال انتخاب و موسسه حسابرسی «هشیار بهمند» به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت «رهیافت و همکاران»  به عنوان بازرس علی البدل  برای سال مالی منتهی به پایان اسفند 1400 برگزیده شدند.

از دیگر مصوبات این مجمع انتخاب روزنامه های «خراسان» و «اطلاعات» به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت بود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: