طی سال 1400 و با هدف تقویت زیربناها صورت گرفت؛

ارزش قراردادهای ایمیدرو در بخش راهسازی و برق رسانی به 3720 میلیارد ریال رسید

کدخبر : 31801

37 قرارداد جدید راهسازی و برق رسانی به معادن (در مناطق کمتر برخوردار) با سرمایه گذاری 3720 میلیارد ریال توسط ایمیدرو طی سال 1400 امضا شد.

به گزارشرصد اقتصادی وبه نقل از روابط عمومی ایمیدرو، امضای چهار قرارداد اجرایی راهسازی به طول 61 کیلومتر و به مبلغ 3120 میلیارد ریال در استان های سیستان و بلوچستان، فارس، آذربایجان غربی و یزد از جمله اقدامات توسعه ای ایمیدرو در حوزه راه محسوب می شود.

برق رسانی

امضای 2 قرارداد اجرایی برق رسانی به طول 43 کیلومتر و مبلغ 290 میلیارد ریال در استان های چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی از جمله قراردادهای این سازمان در حوزه زیرساخت انرژی محسوب می شود.

 

خدمات مطالعاتی، مشاوره و کنترل کیفیت

امضای 23 قرارداد مطالعاتی شامل 43 پروژه راهسازی و برق رسانی به معادن به طول 671 کیلومتر و به مبلغ 100 میلیارد ریال و عقد هشت قرارداد خدمات مشاوره و آزمایشگاه کنترل کیفیت به مبلغ 210 میلیارد ریال نیز از جمله عملکردهای ایمیدرو در بخش زیربناها محسوب می شود.

طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور از جمله مجموعه های تحت پوشش ایمیدرو محسوب می شود که مدیریت پروژه های فوق را بر عهده دارد. هدف از تشکیل طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی؛ ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساخت های بخش معدن و صنایع معدنی کشور با توجه به بندهای اسناد بالادستی و اهداف کلان است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: