کدخبر : 12102

بازرس ویژه مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در امور نجات غریق و غواصی این منطقه منصوب شد.

به گزارش رصد اقتصادی: روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی سید محمد رضوی را به عنوان بازرس ویژه این مدیریت در امور نجات غریق و غواصی منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

براساس این گزارش در حکم جلیل حق گویان سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به سید محمد رضوی آمده است:

«نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت بازرس ویژه مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در امور نجات غریق و غواصی این منطقه منصوب می شوید.

امید است با اتکال به الطاف الهی و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.»

گفتنی است منطقه آزاد قشم در سال 1385 از سوی فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور به عنوان مرکز آموزش های عملی غواصی انتخاب شد و هرساله دوره های آموزشی و مدرسی غواصی کشور در قشم برگزار می شود.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر وسعت یکی از مراکز ویژه ورزش های آبی- دریایی کشور محسوب می شود و علاوه بر ورزشکاران این رشته ها بسیاری از گردشگران و مسافران از داخل و خارج از کشور نیز در آب ها و سواحل قشم به انجام این ورزش های زیبا و مفرح مبادرت می ورزند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه