مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

کدخبر : 12103

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی ملی و دولتی واقع در جنب جاده سوزا به روستای زیرانگ به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال خبر داد.‌

به گزارش رصد اقتصای به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم: مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر، بیان کرد: قطعه زمینی واقع در جنب جاده سوزا به روستای زیرانگ به مساحت 10 هزار مترمربع به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال توسط نیروهای یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات، رفع تصرف شد.

وی ادامه داد: نیروهای این یگان در راستای شرح وظایف کاری و تکالیف قانونی و اجرای دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم روز دوشنبه (20 مردادماه) نسبت به رفع تصرف، تخریب سنگ چینی، سد و بند خاکی و حصار چوبی ایجاد شده در محدوده مذکور اقدام کردند.

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: حفاظت از اراضی ملی و دولتی یک وظیفه همگانی است و همکاری مردم و ارسال گزارش از تصرفات غیرقانونی صورت گرفته نقش اساسی و بسیار مهمی در حفظ اراضی ملی و دولتی به عنوان ثروت ملی ایفا می کند.

به گفته مازندرانی؛ برخورد با زمین خواران و دیگر متخلفان این حوزه برابر قانون و مقررات پیگیری خواهد شد و با قلع و قمع ساخت و ساز‌های غیرمجاز، اراضی ملی از دستبرد متجاوزان و فرصت طلبان محفوظ می ماند.

وی در پایان از حمایت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات این یگان و حمایت های قانونی صورت گرفته در راستای تسریع روند پیگیری حقوقی و قضایی از سوی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین همکاری شایان فرماندهی انتظامی شهرستان قشم تقدیر کرد.

 

0b51b3e6-252c-471d-a88c-d320f97a8a4e

0bf6ffeb-da33-4d05-ad18-511c89c60322

2b1fb964-c252-4bed-9ca2-9007a932c275

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه