کدخبر : 12519

اسمعیل زمانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به مناسبت گرامی داشت روز کارمند پیامی را صادر نمود که متن آن بدین شرح است:

به گزارش رصد اقتصادی: اسمعیل زمانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به مناسبت گرامی داشت روز کارمند پیامی را صادر نمود که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته نخست شهریور ماه با یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر عجین گشته است. تقارن این هفته در سال ۱۳۹۹ با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و ۷۲ شهید دشت نینوا، یاد آور ایثار و همت والای شهدای دولت است که با اخلاص، ایمان، خون و شهادت، دولت مردی را معنا بخشیده‌ اند.
چهارم شهریور که به عنوان “روز کارمند” نامگذاری شده است فرصت مطلوبی برای تقدیر و تشکر از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدری است که همواره برای ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای کشور در بخش‌های مختلف فعالیت دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب و دفاع مقدس به ویژه شهیدان راه خدمت رجایی و باهنر، روز کارمند را به همه کارکنان شریف شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر به ‌ویژه همکارانم در سازمان منطقه آزاد اروند تهنیت عرض نموده و توفیق خدمتگزاری صادقانه به ملت شریف ایران را برای همگان از خدای متعال خواستارم.

 

روابط عمومی منطقه آزاد اروند

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه