جشنواره تبلیغات، برندینگ و گردشگری در کیش برگزار می شود

کدخبر : 12570

نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش با شعار "نگاهی نو به نقش تبلیغات در رونق اقتصاد گردشگری"، از 30 مهر تا دوم آبان در سالن همایش های بین المللی کیش، سالن خلیج فارس برگزار می شود.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش در دو بخش تحلیل آثار و آموزش با هدف ارتقاء سطح تبلیغات و برندینگ با نگاهی خاص به صنعت گردشگری کشور در بخش های آثار فیلم های تبلیغاتی، محتوای شبکه های اجتماعی، بررسی عناصر برند، تبلیغات چاپی و محیطی و طراحی کمپین با بررسی و انتخاب آثار برتر برگزار می شود و به برگزیدگان جوایز نقدی، تندیس و دیپلم افتخار اهداء خواهد شد.

ارسال آثار می تواند در حوزه گردشگری و همچنین در زمینه صنایع دیگر نیز باشند با این تفاوت که آثار گردشگری شانس استفاده از سه کارگاه رایگان را خواهند داشت و بقیه شرکت کنندگان در زمینه های دیگر، از دو کارگاه رایگان بهره مند خواهند شد.

همچنین به منظور ارتقاء سطح علمی و تخصصی در زمینه تبلیغات، برندینگ و گردشگری، دبیرخانه جشنواره با بهره گیری از دانش تخصصی و حضور اساتید با تجربه در حوزه تبلیغات با همکاری موسسه علوم و فنون کیش، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی به دو شیوه حضوری و آنلاین در رشته های : "کارگردانی و ایده پردازی ویدئو،طراحی کمپین های تبلیفاتی،تولید محتوا در شبکه های اجتماعی،برندسازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، مدیریت یک برنامه تبلیغاتی(ایده و رسانه) اقدام نموده و در پایان گواهینامه رسمی دوره آموزشی صادر و به شرکت کنندگان اهداء می شود.

گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت نام نویسی در جشنواره و ارسال آثار و شرکت در کارگاه های آموزشی به وبسایت جشنواره به نشانی www.kishtaf.com مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه