مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

کدخبر : 12735

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اولین بازارچه جهت عرضه مستقیم میوه و تره بار در شهر قشم به منظور ایجاد تعامل بین فروشنده و مصرف کننده میوه و همچنین ایجاد تعادل قیمت در بازار راه اندازی شده است.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: حسب دستورات مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد قشم و با برنامه ریزی صورت گرفته در مدیریت بازرگانی و اصناف این سازمان امور مربوط به جانمایی و ایجاد اولین بازارچه میوه و تره بار در شهر قشم انجام شده است.

وی ادامه داد: بازارچه میوه و تره بار قشم در فضایی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال واقع در میدان شهدای گمنام جنب حوزه علمیه امام صادق (ع) جانمایی شده و روزانه ۱۵ تا ۲۰ تن میوه تازه با حفظ نکات بهداشتی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کووید 19 در این مجموعه برای مصرف شهروندان توزیع می شو.د.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه یک بازارچه میوه و تره بار دیگر نیز در آینده ای نزدیک راه اندازی می شود، تصریح کرد: از مدتی قبل نیز با راه اندازی یک برنامه نرم افزاری و کاربردی امکان سفارش و خرید آنلاین میوه از یکی از فروشگاه های میوه فروشی واقع در مجتمع سیمرغ با قیمت مصوب، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بسته بندی استاندارد را برای ساکنین محترم جزیره فراهم شده است.

به گفته امیری؛ تلاش شده تا علاوه بر ارائه محصولی باکیفیت و قیمتی مناسب، توان خرید مردم را افزایش دهیم؛ همچنین قرار است تمام محصولات بصورت مستقیم از مناطق مختلف کشور و همچنین محصولات بومی منطقه برای استفاده مصرف کنندگان در این بازارچه ها تامین شود.

وی تصریح کرد: وجود میوه و تره بار در سبد غذایی خانوار یک ضرورت بوده و نقش مستقیمی در سلامتی شهروندان دارد و این مدیریت خود را مکلف می داند تمام تلاش خود را جهت دسترسی مناسب تمام شهروندان به میوه و تره بار باکیفیت و به صرفه از نظر اقتصادی انجام دهد.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اینکه در حال بررسی شرایط برای راه اندازی میدان میوه و تره بار در شهر قشم نیز هستیم، افزود: هدف مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم ارائه خدمات خوب و رضایت مردم است و با راه اندازی این بازارچه های میوه و تره بار آماده خدمت رسانی به همشهریان خواهیم بود.

امیری در پایان خاطرنشان کرد: قشموندان عزیز می توانند از طریق شماره  تماس 07635252010 شکایت خود از گران فروشی و تخلفات صنفی را به مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گزارش دهند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه