کدخبر : 12748

مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با استقبال حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان و تنی چند از مسوولین سازمان و جزیره از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور کشور صبح امروز (چهارشنبه 12 شهریورماه) در راس هیاتی با هدف بازدید از پروژه های حوزه نفت، انرژی و شیلات و حضور در آیین کلنگ زنی چند طرح عمرانی منطقه آزاد قشم از طریق اسکله شهید ذاکری قشم وارد این منطقه شد.

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان با حضور در اسکله شهید ذاکری قشم به استقبال مشاور رئیس جمهور رفتند.

سینا محمودی کودک هنرمند قشمی نیز در این مراسم با اعطای دسته گل و اجرای اشعار زیبا و پوشش محلی خود، ضمن ارج نهادن به آیین ها و آداب کهن و سنتی جزیره قشم مهمانان را مورد استقبال گرم خود قرار دادند.

طبق برنامه از پیش تعیین شده حضور و بازدید دکتر بانک و هیات همراه از منطقه آزاد قشم، یک روز به طول می انجامد.

 
 
  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه