توسط رییس قوه مجریه؛

کدخبر : 12983

یک واحد تولیدی فعال در حوزه تولید بتن و قطعات بتن توسط رییس دولت تدبیر و امید در در قشم افتتاح می شود.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد، شرکت تاب بتن آسیا قشم تولیدکننده انواع بتن و قطعات بتنی پیش ساخته یکی از پروژه هایی است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی شده و روز پنجشنبه توسط رییس جمهوری در جلسه ویدیو کنفرانسی به بهره برداری می رسد.

برای اجرای این پروژه بالغ بر 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری از سوی فعالان بخش خصوصی انجام شده است و با راه اندازی آن بخشی از نیازهای جزیره قشم به محصولات بتنی و قطعات پیش ساخته بتنی مرتفع خواهد شد.

این شرکت تولیدی در برنامه تولیدی خود تولید سالانه 518400 تن بتن معمولی 2430 تن تیرچه فولادی 200 هزار تن محصولات بتنی غیرمسلح از بتن معمولی را پیش بینی کرده است.

همچنین با بهره برداری از این طرح برای 30 نفر نیروی کار به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و البته در فرآیند اجرای این پروژه 60 نفر نیز به صورت غیرمستقیم مشغول فعالیت بوده اند.

مجوزهای مربوط به اجرای این پروژه از سوی مدیریت صنعت، معدن و تسهیل تولید از زیرمجموعه های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم صادر شده است.

گفتنی است، منطقه آزاد قشم روز پنج‌شنبه 20 شهریورماه 99، پذیرای رییس جمهور در جلسه ویدیو کنفرانسی است که در آن 14 پروژه این منطقه آزاد در دو بخش دولتی و خصوصی بااعتبار ارزی 340 میلیون یورو و ریالی 11 میلیارد و 630 میلیونی در پنج بخش صنعت نفت، گاز و انرژی، تولیدی، حمل‌ونقل، گردشگری و عمرانی افتتاح می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه