کدخبر : 13307

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با پیگیری رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم تفاهم نامه میان این هیأت با معاونت تربیت آموزش فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با موضوع همکاری در حوزه فعالیت های تخصصی کوهنوردی و صعودهای ورزشی منعقد شد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، جلیل حقگویان با اشاره به محتوای آموزشی و پژوهشی این تفاهم نامه، بیان کرد: لزوم ارتقا توان علمی و عملی نیروهای انتظامی، همچنین بهره‌مندی حداکثری از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و تجارب این دو مجموعه از اهداف عمده این همکاری است.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی برای سربازان وظیفه با هدف ارتقا کیفیت آموزش و تسهیل اشتغالزایی در صنعت گردشگری برای دوران پس از سربازی جوانان پرتلاش کشور، دوره های آموزشی تخصصی متناسب با نیاز سازمانی کارکنان در مناطق عملیاتی و یگان های تکاوری ادوار با هدف افزایش توان علمی و عملی نیروهای ناجا در زمینه هایی مانند جهت یابی، کار با GPS، کوهنوردی، سنگنوردی، غارنوردی، کویرنوردی و ... بخشی از مفاد تفاهم نامه مذکور است.

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم افزود: امید است این همکاری مشترک باعث رشد جوانان ما در عرضه ورزش و اشتغال شده و توان فنی آنان را افزایش دهد. 

همچنین محمدسعید موسایی باغستانی، رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم، از دریافت مجوز استفاده از اماکن ورزشی و سالن های اختصاصی فرماندهی انتظامی استان برای برگزاری آزمون ها و انجام تست‌های آمادگی جسمانی توسط این هیأت خبر داد.

گفتنی است، تفاهم نامه همکاری هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با معاونت تربیت آموزش فرماندهی انتظامی استان هرمزگان، روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه در هفت ماده تنظیم و به امضای طرفین رسید. تفاهم نامه مذکور به مدت سه سال اعتبار دارد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه