طی نشستی با سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش مطرح شد:

کدخبر : 14502

جاده تندرستی به عنوان یک رینگ پیاده روی ویژه خانواده‌ها در طرح جامع توسعه کیش پیش بینی شده است که در آینده نزدیک این طرح، در جزیره کیش عملیاتی و اجرا خواهد شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی کیش، در دیدار پرسنل اداره امور زنان کیش با سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش به مناسب گرامی داشت هفته تربیت بدنی؛ محمدتقی امیری خراسانی در خصوص احداث جاده تندرستی به منظور ایجاد فضای امن و انگیزه ای برای تحرک خانواده ها در کیش گفت: با اقدامات پیشگیرانه و رعایت ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی شورای سلامت کیش توسط مردم منطقه و هم زمان با ریشه کن شدن ویروس کرونا؛ عملیات اجرایی جاده تندرستی در این منطقه آغاز خواهد شد.

امیری خراسانی بر جایگاه ویژه بانوان در حوزه ورزش و کسب مدال های ارزشمند برای کشور عزیزمان اشاره داشت و افزود: بانوان جزیره کیش از استعدادهای خوبی در حوزه ورزش برخوردارند و با فعالیت های ورزشی، موجب فراهم شدن سالن های بیشتر و تجهیزات مورد نیاز آنان در حوزه ورزش خواهد شد.

وی با بیان این که در طی سال های اخیر ورزش بانوان در کشور جایگاه ویژه ای کسب کرده و توجه بیشتری نسبت به گذشته به تحرک و فعالیت های ورزشی بانوان در حوزه های مختلف شده است افزود: ورزش بانوان در چند سال اخیر با رشد چشمگیری همراه بوده است و بسیاری از بانوان کشور ما توانسته اند به جایگاه ها و رتبه های بالایی در حوزه ورزش دست یابند.

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش افزود: افزایش سالن های ورزشی و پارک های بانوان در کشور نشان از رویکرد دولت و توجه بیشتر در این حوزه است.

امیری خراسانی با اشاره به وجود پلاژ مخصوص بانوان در کیش اظهار داشت: وجود چنین فضاهایی در جزیره کیش برای بانوان، نشان از ظرفیت های ایجاد شده و اهتمام ویژه به سلامت و فعالیت آنان در حوزه ورزش است.

عالمه خسروی رئیس اداره امور زنان کیش توسعه و پیشرفت جزیره زیبای کیش را مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی این منطقه که همواره جهت تعالی و ارتقاء این منطقه گام های موثری در زمینه ورزش برداشتند گفت: ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، ‌از عنایات و توجه مسئولین این منطقه جهت فراهم کردن زمینه توسعه و رشد ورزش بانوان در جزیره، قدردانی می کنیم.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از سوی اداره امور زنان کیش به محمدتقی امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش؛ قدردانی شد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه