مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبر داد:

کدخبر : 14695

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع وحدت اسلامی به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، علیرضاکمساری با بیان این خبر، اظهار کرد: این مسابقه کتابخوانی با هدف ارتقای سطح آگاهی شهروندان و ترویج فرهنگ کتابخوانی، ترویج سبک زندگی اسلامی، گسترش و تعمیق شناخت از فرازهای زندگی و سیره حضرت محمد (ص) درباره زندگی پربار و رسالت آن حضرت برگزار می شود.

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی معاونت قرآن و عترت و موسسه فرهنگی و قرآن و عترت فاطمه الزهرا قشم در دو مقطع بزرگسالان و نوجوانان با موضوع وحدت اسلامی انجام خواهد شد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم؛ متقاضیان می توانند جهت شرکت در مسابقه کتابخوانی با موضوع وحدت اسلامی کتاب مورد نظر به صورت رایگان از این اداره کل دریافت کرده و پس از شرکت در صورت برنده شدن، از جوایز نفیس این مسابقه بهره مند گردند.

گفتنی است مهلت شرکت در این مسابقه از آغاز هفته وحدت  تا ۲۵ ابان ماه بوده و زمان برگزاری مسابقه ۲۶ ابان ماه خواهد بود. همچنین متقاضیان شرکت در این مسابقه کتابخوانی است جهت هماهنگی و دریافت کتاب با سرکار خانم خدادادی و با شماره ۳۵۲۵۲۶۹۷ و ۰۹۱۶۸۵۶۷۰۴۴ تماس حاصل نمایید.

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه