کدخبر : 15716

با حکم مدیرکل اداره دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، نخستین رییس اداره امور کنسولی دانشجویان بین المللی منطقه آزاد کیش منصوب شد .

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر افشین آخوند زاده مدیرکل اداره دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، با هدف مستقل شدن فرآیندهای کنسولی دانشجویان در این منطقه؛ زهرا حسین زاده را به عنوان رییس اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در جزیره کیش منصوب کرد.
تاسیس این اداره که برای نخستین بار پس از حضور پردیس های بین المللی دانشگاه ها در این منطقه آزاد شکل می‌گیرد، گام بزرگی در جهت تسهیل فرآیندهای کنسولی دانشجویان خارجی به صورت مستقل در جزیره کیش است و به تحقق اهداف سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه توسعه آموزش عالی، رونق گردشگری علمی و افزایش جذب دانشجویان خارجی در این منطقه کمک می کند.
شایان ذکر است جذب دانشجوی خارجی برای دانشگاه ها یک فرایند زمان بر و نیازمند برنامه ریزی است، حضور نماینده مستقیم سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و بهداشت در منطقه، مستقر در دانشگاه علوم پزشکی تهران، نقش مهمی در افزایش رضایتمندی اتباع خارجی برای تحصیل در دانشگاه های جزیره کیش ایفا می کند.  

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه