کدخبر : 15836

علی عرب از رایزنی با سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور مجوزهای رسمی ایجاد مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی درکیش خبرداد.

به گزارش  صرد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، باتوجه به اینکه درکنار توزیع آب به بخش های مختلف جزیره کیش از طریق خط لوله و شبکه های توزیع ، تانکرهای مخصوص باهدف تامین آب برای مصارف صنعتی، آبیاری فضای سبز مجتمع های ساختمانی و هتل ها فعالیت می کنند، شیوه نامه ای با هدف مدیریت حمل و توزیع آب، کنترل قیمت حمل و همچنین اطمینان از کیفیت و بهداشت آب مصرفی حمل شده توسط تانکرها تدوین شده است.

بر اساس این شیوه نامه متقاضیان فعالیت درزمینه حمل و توزیع آب تانکری ، یاید مدارک و مستندات لازم را به همراه درخواست کتبی به مدیریت امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ارائه کرده و پروانه بهره برداری و مجوز دریافت کنند.

کارشناسان نیز پیش از اعطای مجوز فعالیت، شرایط خودروی تانکری بهره برداران و الزامات بهداشتی را بررسی می کنند.

همچنین در روند فعالیت تانکرها و در صورت مشاهده یا گزارش هرگونه تخلف در عملیات آبگیری، حمل و توزیع، عدم رعایت الزامات بهداشتی و تخطی از قیمت های مصوب شده، فعالیت بهره بردار با مکاتبه رسمی از سوی سازمان متوقف، و روند تخلف در کارگروه مطرح وبررسی شده و نتیجه ظرف مدت 2 هفته اعلام می شود.

لازم به ذکر است بر اساس موضوع تخلف، ارسال اخطار، درج در پرونده و یا ارجاع به مراجع قانونی و یا ابطال مجوز مراحل مختلف رسیدگی به تخلفات در زمینه توزیع آب تانکری است. 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه