کدخبر : 15926

دستورالعمل‌های جدید خدمات گردشگری دریایی جزیره در جلسه ای با حضور مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و بهره برداران این حوزه، ساماندهی شد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در نشست مشترک مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مدیر ورزش و‌ جوانان و نمایندگان اداره کل حراست و مدیریت بازرسی نظارت و پاسخگویی به شکایات این سازمان با بهره‌برداران کلوپ‌های تفریحات دریایی و غواصی قشم، دستورالعمل‌های جدید خدمات گردشگری دریایی ساماندهی شد.

بخشی از این جلسه که صبح روز چهارشنبه 26 آذرماه در دفتر مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، به بررسی مشکلات گردشگری در حوزه خدمات و تفریحات دریایی اختصاص یافت.

در ادامه، حاضران در جلسه ضمن تایید و موافقت با موضوعات مطرح شده و نرخ های پیشنهادی، آمادگی خود را برای همراهی اعلام کردند که نرخ مصوب به زودی توسط مدیریت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی ابلاغ خواهد شد.

گردشگری دریایی یکی از ویژگی‌های خاص جزیره قشم است که با تفریحات مختلفی همچون غواصی و قایقرانی تجربه متفاوتی را برای گردشگران بر پهنه نیلگون خلیج‌فارس فراهم می‌آورد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه