مدیرعامل منطقه آزاد قشم از 10 پروژه عمرانی و خدماتی سطح جزیره بازدید کرد

کدخبر : 15962

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... در سطح جزیره روز پنجشنبه ( 27 آذرماه) از چندین طرح عمرانی و خدماتی بازدید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه قشم، حمیدرضا مومنی در این بازدیدها که با حضور جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، جهت تسریع روند اجرای این طرح ها دستورات لازم را صادر کرد.

بازدید از محل مرکز رفاهی موسسه آموزش عالی منطقه آزاد قشم نخستین مقصد بازدیدهای روز پنجشنبه مومنی و هیات همراه بود. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدید، جهت تسریع ساماندهی و بهسازی فضاهای مربوط به این مرکز جهت ارائه خدمات دستوراتی صادر کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاونان و مدیران این سازمان در بخش دیگر بازدیدهای خود از محل رینگ ساحلی و کوه روستای هلر بازدید کردند و به بررسی ظرفیت ها و انجام فعالیت های عمرانی در این محدوده پرداختند. بررسی وضعیت انجام عملیات عمرانی احداث رینگ ساحلی درگهان همچنین بخش دیگری از این بازدیدها بود.

بررسی وضعیت عملیات عمرانی و انجام ساماندهی میدان انقلاب (میدان اصلی شهر درگهان) و کمپ پارک درگهان بخش دیگری از پروژه های عمرانی مربوط به حوزه مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم بود که در ادامه بازدیدهای روز پنجشنبه مورد بررسی مدیرعامل این سازمان و هیات همراه قرار گرفت.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه در ادامه بازدیدهای روز پنجشنبه خود با حضور در روستای کووه ای از عملیات خدماتی انجام شده در این روستا جهت جانمایی مبلمان شهری و همچنین از روند عملیات عمرانی با هدف احداث کمپ پارک ساحلی در این روستا بازدید کردند و برای تسریع فعالیت های عمرانی در این طرح دستوراتی را صادر کرد.

حضور در آیین آغاز به کار مجدد بخش اورژانس مرکز درمانی خلیج فارس (بیمارستان جیجیان) بخش دیگری از برنامه بازدیدهای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان بود. در این برنامه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم نیز حضور داشت و توضیحاتی را پیرامون فعالیت های این مجموعه ارائه کرد. در حال حاضر و طبق برنامه ریزی انجام شده بخش های اورژانس و داروخانه این مرکز درمانی آماده ارائه خدمات بوده و عملیات عمرانی جهت توسعه بخش های دیگر این مجموعه در آینده نزدیک به پایان خواهد رسید و کمک شایانی جهت ارائه خدمات به مردم غرب جزیره خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه در بخش پایانی بازدیدهای خود با حضور در روستای عایشه آباد از فعالیت های عمرانی و خدماتی صورت گرفته در این روستا بازدید کرد و همچنین برای طراحی و ایجاد یک کمپ پارک ساحلی با هدف ارائه خدمات به ساکنین و گردشگران در این منطقه دستورات لازم را صادر کرد.

  • 2M0A1909
  • 2
  • 2M0A1872
  • 2M0A1909
  • 2
 
  •  
آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه