مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبر داد:

جشنواره فرهنگی و هنری با موضوع نماز و نیاز در قشم برگزار می شود

کدخبر : 15997

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری نماز و نیایش در سه محور آثار هنری، ادبی و پژوهشی خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با بیان این مطلب اظهار کرد: این جشنواره فرهنگی و هنری با هدف اشاعه فرهنگ معنویات و اخلاقیات در جامعه و در راستای فرهنگ سازی سبک زندگی ایرانی - اسلامی در خانواده ها برگزار می شود.

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی و هنری با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی موسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمه الزهرا قشم انجام خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم افزود: محورهای هنری این جشنواره عبارتند از انیمیشن، فیلم کوتاه، ساخت کلیپ، عکس نوشته و استیکر با موضوع ثواب و عقاب نماز می باشد.

به گفته کمساری؛ داستان کوتاه و شعر، خاطره نویسی و دلنوشته های ادبی نیز محورهای ادبی این جشنواره فرهنگی و هنری را شامل می شود.

 

وی تصریح کرد: علاقه مندان همچنین می توانند آثار پژوهشی خود با موضوعات نماز و مدرسه، نماز و خانواده و نماز و سبک زندگی اسلامی را برای شرکت در این جشنواره ارسال نمایند.

کمساری در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا تاریخ 15 دی ماه آثار خود را برای دبیرخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ارسال کنند.

براساس این گزارش، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09168567044 تماس حاصل فرمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: