معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم در بازدید از مراحل تولید فیلم سینمایی "خوب، بد، جلف3" در قشم:

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از فرهیختگان فرهنگ و هنر کشور

کدخبر : 16232

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مراحل تولید فیلم سینمایی خوب، بد، جلف3 که آخرین سکانس های آن درجزیره قشم فیلم برداری می شود، بازدید و با کارگردان و تهیه کننده آن دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  “فرازنیوز” مرتضی شیخ زاده در این بازدید که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم نیز او را همراهی می کرد، ضمن حضور در پشت صحنه فیلم برداری از یک سکانس این فیلم با محسن چگینی کارگردان و تهیه کننده و بازیگران و عوامل اجرایی این فیلم گفت و گو و درخصوص همکاری و مساعدت مسئولان ذیربط  درسازمان منطقه آزاد قشم با آنها دستوراتی صادر کرد.

براساس این گزارش مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم درحاشیه این بازدید موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی و بخصوص ژئوسایت ها و مکان های بی نظیرطبیعی و زمین شناختی جزیره قشم را عامل جذب بسیاری از سازندگان فیلم های بلند و کوتاه داخلی و خارجی به این جزیره خواند و گفت: مضاف بر اینکه فرهنگ غنی بومیان قشم و آیین ها و سنت های ویژه آنها درکنارجاذبه های گردشگری قشم، این جزیره را برای فرهیختگان فرهنگ و هنر کشورمان از جمله نویسندگان و فیلم سازان  بسیار جذاب کرده است.

وی با اشاره به تاکیدات حمیدرضامومنی رییس هیات مدیره ومدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت حمایت از همه کسانی که در تقویت و شناساندن فرهنگ غنی بومی قشم تلاش می کنند برحمایت سازمان منطقه آزاد قشم از فیلم سازانی که قشم را دستمایه سوژه های فیلم خود قرار می دهند یا از جاذبه های گردشگری جزیره به عنوان لوکیشن فیلم شان استفاده می کنند، تاکید کرد. گفتنی است در فیلم سینمایی خوب، بد، جلف۳ با مضمون کمدی به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن چگینی و نویسندگی پیمان قاسم خانی، بازیگرانی مانند گوهر خیراندیش، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، مارال فرجاد، آناهیتا درگاهی، فرهاد آئیش و حامد کمیلی نقش آفرینی می کنند. کار فیلم برداری این فیلم از اوایل شهریورماه سال جاری آغاز شده و فیلم برداری سکانس های پایانی آن درجزیرقشم هم از دو هفته قبل در اسکله بهمن، ساحل طلایی و بوم گردی خانه دوست سوزا قشم در حال انجام است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه