کدخبر : 16386

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در روز نخست از سفر 2 روزه خود به شهرهای آبادان و خرمشهر از ظرفیت های حوزه بهداشت و درمان منطقه آزاد اروند، بازدید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ، امیر حسین منظمی در اولین روز سفر خود ضمن بازدید از زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان، در نشست با مسئولین این حوزه و  معاون  فرهنگی، اجتماعی و  گردشگری  سازمان منطقه آزاد اروند به بحث و تبادل نظر پرداخت.

این مقام مسئول در راستای بازدید از آزمایشگاه غذا و  دارو  منطقه آزاد اروند،  بیمارستان  طالقانی آبادان، بخش اورژانس و داخلی بیمارستان  ولی عصر  خرمشهر و همچنین کلینیک تخصصی فخرالنسا خرمشهر، ضمن تقدیر وتشکر از زحمات کادر  درمان  به جهت حضور ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا؛ بر لزوم تنظیم  برنامه و بودجه  سال آینده متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم منطقه، تأکید نمود.

در این سرکشی که با همراهی دکتر مهدی موسوی مدیر محیط‌زیست، غذا و دارو و  سلامت  سازمان منطقه آزاد اروند انجام شد؛ از دیگر پروژه های در دست اقدام و ظرفیت های درمانی منطقه در بخش توریسم درمانی با توجه به هم جواری با کشورعراق نیز بازدید بعمل آمد.

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی  مناطق آزاد  و ویژه اقتصادی در روز دوم سفر خود بازدید از زیرساخت های ورزشی منطقه ازاد اروند را در دستور کار خود دارد .

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه