شرکت ۱۲ کارآموز در کارگاه تخصصی آشنایی با GPS در قشم

کدخبر : 16695

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از حضور ۱۲ کارآموز در کارگاه تخصصی آشنایی با GPS به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این منطقه آزاد خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، جلیل حقگویان با اعلام این خبر گفت: این دوره دو روزه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بخش های تئوری و عملی و به صورت کارگاهی برگزار شد.
وی افزود: دوره تئوری این کارگاه در مرکز بین المللی رشد قشم و دوره عملی آن در بوستان برکه بی بی شهر قشم برگزار شد تا شرکت کنندگان بتوانند با مراحل مختلف کار با دستگاه GPS آشنا شوند.
به گفته حقگویان، کارگاه تخصصی آشنایی با GPS تکمیل کننده آموزش های کارگاه نقشه خوانی و کار با قطب نما بود که در آبان ماه برگزار شد.
مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم ضمن تقدیر از حضور دکتر قاسم قادری، یکی از برجسته ترین اساتید فدراسیون کوهنوردی کشور، یادآور شد: آشنایی با GPS، سیستم‌های مختصات، کار با دستگاه، کار با نرم‌افزار ثبت، ناوبری و آنالیز سرفصل های آموزشی این دوره باهدف استفاده از آن جهت ناوبری ایمن در طبیعت بود.
شایان ذکر است، کارگاه آموزشی آشنایی با GPS به مدت دو روز در تاریخ های ۲۵ و ۲۶ دی ماه با حضور ۱۲ شرکت کننده به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: