کدخبر : 16837

هواپیمای MD کیش ایر با رجیستر EP-LCN پس از مدتها دوری از برنامه پروازی با تلاش های شبانه روزی معاونت فنی و مهندسی و متخصصان این شرکت به ناوگان عملیاتی شرکت هواپیمایی کیش بازگشت.

به گزارش رصد اقتصادی و  به نقل از شرکت هواپیمایی کیش، بازگشت این هواپیما در راستای برنامه های این شرکت مبنی بر بهسازی و توسعه ناوگان اجرایی شده و سایر پرنده های زمینگیر این شرکت نیز در سریع ترین زمان ممکن به ناوگان عملیاتی کیش ایر اضافه خواهند شد.

بر اساس این گزارش توسعه ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش با هدف اهتمام به اصل مشتری مداری و ارتقاء سطح کیفی خدمات و استاندارد سازی در حوزه حمل و نقل هوایی از مهم ترین برنامه های کیش ایر است. از این رو علاوه بر بهسازی ناوگان فعلی ورود چند فروند هواپیمای جدید نیز در دستور کار دارد که با حمایت و مساعدت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عملیاتی می شود.

لازم به ذکر است شرکت هواپیمایی کیش در راستای افزایش بهره وری و کسب درآمد از ظرفیت های موجود در جابجایی بار کارگو؛ موفق به گسترش شبکه بار هوایی این شرکت شده است.

در این زمینه ضمن عقد قراردادهای حمل بار با شرکت ها و سازمان ها در مسیرهای داخلی و بین المللی، برنامه ریزی مدونی برای بهره برداری از هواپیماها، جهت حمل بار کارگو در دستور کاردارد. ضمن اینکه درطول سال های گذشته با تمرکز بر بازار حمل و نقل هوایی؛ خطوط پروازی خود را در ده ها مسیرهای بین المللی " از جمله بحرین، دبی، استانبول، بیشکک، تاشکند، دوشنبه، آلماتی، عمان توسعه داده است.

شایان ذکر است شرکت هواپیمایی کیش درسال 1370 با هدف توسعه فعالیت های جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس تاسیس شد. این شرکت پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خرداد همان سال آغاز کرده و تاکنون با ارائه خدمات مطلوب و استاندارد در خدمت هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی است .  

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه