کدخبر : 16985

با توجه به توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار از ۱۴ هزار هکتار فعلی به بیش از ۶۷ هزار هکتار تمامی کسبه و بازاریان شهر چابهار و توابع محدوده جدید می‌توانند از معافیت مالیاتی برخوردار شوند.

به گزارش رصد اقتصادی ،  کسبه، بازاریان، اشخاص حقیقی و حقوقی فعال با ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی asnaf.cfzo.ir نسبت به بارگذاری مدارک اقدام و مجوز فعالیت کسب و پیشه از سازمان را اخذ نمایند.

این مدارک شامل: اصل مدارک شناسایی و هویتی (شناسنامه و کارت ملی)، اصل اسناد مالکیت یا اجاره‌نامه، ارائه گواهی سوءپیشینه و دو قطعه عکس ۳×۴ پرسنلی هستند که امکان ثبت‌نام حضوری با مراجعه به ساختمان شماره ۴ سازمان طبقه همکف دفتر جامعه بازاریان وجود دارد.

شایان‌ ذکر است اجرایی شدن قانون الحاق برابر اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جهت توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، بیست و چهارم دی‌ماه ۹۸ مورد تأیید شورای نگهبان به وسعت ۶۷۸۷۱ هکتار رسیده است، شامل: شهر چابهار، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، شهر جدید «تیس»، اراضی شرق چابهار و یک نقطه منفصل مرزی در «ریمدان»، مرز ایران و پاکستان هستند.

فرینا

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه