همزمان با آغاز دهه فجر:

کدخبر : 17014

سخنگوی سازمان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه سرمایه گذاری و عمران روستایی با میزان سرمایه گذاری ۳۶۱۵ میلیارد ریالی این سازمان و بخش خصوصی در منطقه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

 

 
به گزارش رصد اقتصادی ، مهدی کاظمیان با بیان اینکه در حوزه عمران روستایی و ارتقای استانداردهای زندگی اهالی منطقه، ۱۵ طرح مورد بهره برداری قرار می گیرند، اظهار داشت: این طرح ها مشتمل بر افتتاح زیرسازی و آسفالت معابر روستایی، لایروبی رودخانه ها مسیرهای آبرسانی، تأمین  روشنایی  بوستان،ایجاد پیاده رو، و محوطه سازی  مسجد  می باشند که جهت احداث و تکمیل زیرساخت های فوق ۱۹.۴ میلیارد ریال ازمحل منابع سازمان هزینه شده است.

1704ace1-c29e-43ba-aa32-483e6a1d2dba

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه در حوزه‌های اقتصادی نیز ۸ طرح  سرمایه گذاری بخش خصوصی  با میزان  سرمایه گذاری  ۵۹۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی مستقیم برای ۱۰۶ نفر به صورت رسمی در مدار تولید قرار می گیرند،اضافه کرد: حوزه فعالیت این واحد‌های تولیدی در زمینه های تولید پوشاک،لوازم آرایشی-بهداشتی،تولید لامپ می باشد.

وی از نکات جالب توجه این پروژه ها جذب سرمایه‌گذاری ۵ میلیون دلاری در کارخانه تولید لامپ عنوان کرد و گفت: از سوی دیگر به میمنت این ایام مبارک، عملیات اجرایی ۳ طرح  سرمایه  گذاری  بخش خصوصی  در زمینه های ساخت هتل پنج ستاره،انبار سرپوشیده و مجتمع تجاری-اداری با حجم سرمایه‌گذاری ۲۹۵۵ میلیارد ریال که زمینه  اشتغال  ۱۵۲ نفر را فراهم می‌کند نیز آغاز می شود.

e8ac707d-4238-4de1-b4fe-9a6c458ff533

مدیر  روابط عمومی  وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اضاف کرد: در دهه مبارک فجر، یک فروند شناور تفریحی-گردشگری به ارزش ۵۰ میلیارد ریال و ایجاد شغل برای ۶ نفر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدار  خدمت رسانی  قرار می گیرد.

مدیریت  روابط عمومی و امور بین الملل  سازمان منطقه آزاد انزلی

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه