کدخبر : 17053

به مناسبت ولادت حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهرا (س)؛ با اهدا گل و کارت تبریک از بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد کیش تقدیرشد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) دخت نبی اکرم اسلام ، چهارشنبه١٥ بهمن سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی ، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و عالمه خسروی رییس اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش ضمن حضور در بخش های مختلف این سازمان با اهداء گل و کارت تبریک از تلاش های بانوان همکار و زحمات بیدریغ آنان در جهت ایفای نقش های موثر در عرصه های اجتماعی و خانواده تقدیر و تشکر کردند.

در کارت تبریکی که از سوی دکترمظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به بانوان شاعل در این سازمان اهداء شد آمده است :

سالروز ولادت زلال کوثر حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن بر شما فرخنده و مبارک باد.

در این عید خجسته زحمات شما با نوی فرهیخته و گرامی را که به عنوان با ارزش ترین نقطه بالنده خلقت برای حفظ جایگاه شایسته زنان در جامعه و تربیت فرزندان صالح و موفق می کوشید ارج می نهیم .

از درگاه پروردگار مهربان برای شما سعادت و تندرستی و روزهایی سرشار ازآرامش و نشاط آرزودارم.

لازم به ذکر است جشن بزرگ گرامیداشت مقام زن دیشب سه شنبه 14 بهمن با حضورجمعی از مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش،شرکتهای تابعه و ادارت و نهادها و فعالان بخش خصوصی و جمعی از بانوان این منطقه بارعایت کامل ضوابط بهداشتی در سالن خلیج فارس مرکز همایش های کیش برگزارشد.

شرکتهای تابعه سازمان منطقه آزادکیش نیز درمراسمی مشابه از بانوان همکار به مناسبت روز زن تقدیر کردند. 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه