بازخورد مثبت تغییرات مدیریتی منطقه آزاد انزلی در نامه قدردانی فعالین اقتصادی به مشاور رییس جمهور

کدخبر : 17078

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی با ارسال نامه ای خطاب به دکتر مرتضی بانک،مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از انتصاب مهندس سید مهدی نقوی تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش رصد اقتصادی و یه نقل از  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در این نامه که به امضای اصغر امانی، رییس این انجمن رسیده، با بیان اینکه اصلاحات به عمل آمده در سازمان منطقه آزاد انزلی،نشانگر عزم جدی دولت محترم و شخص جنابعالی در انجام دقیق وظایف مناطق آزاد و اولویت دادن به برنامه های زیربنایی است، از تلاش های دکتر محمدولی روزبهان، مدیرعامل پیشین این سازمان قدردانی کردند.

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان، انتصاب مهندس نقوی به عنوان سرپرست سازمان و بازگشت مهندس افقی به معاونت امور بندری و حوزه خزر، را به دلیل نقطه قوت بودن معاونت مزبور برای منطقه آزاد انزلی در زمینه پیوندهای تجاری و اقتصادی در کریدور شمال-جنوب، و چین-قزاقستان-بندر کاسپین تشکر کردند.

از سوی دیگر جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه آزاد انزلی نیز با صدور پیامی انتصاب سرپرست سازمان را باعث شور و شعف در جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه عنوان کرده و توفیقات روزافزون مهندس نقوی را از خداوند منان خواستار شدند .

گفتنی است پیش از این و در نخستین روز کاری سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی،نشست مشترکی مابین اعضای هیأت مدیره و معاونین و مدیریت های تخصصی سازمان با فعالین بخش خصوصی و سرمایه گذاران منطقه در خصوص بررسی سازوکارهای تعامل و همکاری بیشتر در مسیر هم افزایی به منظور دست یابی به اهداف توسعه ای منطقه تشکیل شد و در آن راهکارهای برون رفت از برخی مشکلات پیش روی سرمایه گذاران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سرمایه گذاران آمادگی خود را برای گسترش همکاری ها مورد تأکید قرار دادند. 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه