کدخبر : 17164

تیم توسعه امین دارو قهرمان دوازدهمین دوره رقابت های تنیس جام حذفی آقایان در جزیره کیش شد.

به گزارشرصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، آخرین روز رقابت های تنیس جام حذفی تنیس باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور با حضور دکتر سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و‌ توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و‌جوانان، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان و برخی مس‍؛ولان محلی جزیره کیش بین تیم های آکادمی تنیس احمدوند و توسعه امین دارو برگزار شد .

در نخستین دیدار این روز در بخش انفرادی ، هاضم محمد نوا از تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) مقابل امید سوری از تیم توسعه امین دارو به پیروزی رسید .

در دومین بخش انفرادی نیز حمید رضا نداف به مصاف معین محمدی رفت و در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید.

در بخش دو‌نفره نیز تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با ترکیب امیر حسین بادی و هاضم نو به مصاف تیم توسعه امین دارو تهران با ترکیب حمید رضا نداف و‌ امید سوری رفت و در پایان این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید .

دیدار پایانی این دوره از رقابت ها ۹ ساعت به طول انجامید و در نهایت تیم توسعه امین دارو موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

مسابقات تنیس جام حذفی باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور ( جام فجر) در بخش آقایان از ۱۱ بهمن ماه  به میزبانی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و فدراسیون تنیس ایران در زمین های تنیس مجموعه دهکده المپیک جزیره کیش آغاز و‌ امروز با انجام دیدار نهایی به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات ۱۸۳ تیم از استان های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، زنجان، فارس، قم‌، کردستان، کرمان، گیلان، مازندران، هرمزگان، یزد، همدان جزیره کیش و ‌قشم حضور داشتند.

شایان ذکر است سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده حسن لاچینانی داور نشان سفید کشورمان بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه