کدخبر : 17542

منطقه آزاد قشم در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری و توانمندی های صنایع دستی بومی حضور یافت.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  برنا، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران در محل  نمایشگاه های دائمی در چهار سالن اصلی، صبح روز سه شنبه سوم اسفند ماه جاری، توسط علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز به کار کرد.

 مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه این مراسم گفت: غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در چهاردهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از پنجم تا هشتم اسفند میزبان بازدید کنندگان بوده و علاقه مندان می توانند با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از غرفه سازمان منطقه آزاد در سالن 38B‎بازدید کنند.

شیخ زاده تصریح کرد: این نمایشگاه به دو شکل حضوری و مجازی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شده است.

‎به گفته وی، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشور در حوزه صنعت گردشگری و هتل‌داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسیده و از این رو مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر حضور جدی سازمان در این نمایشگاه تاکید داشته است.

بیشتر بخوانید:

نشست ساماندهی اتباع خارجی شاغل در بازارهای قشم و درگهان برگزار شد

کسب درآمد پایدار و تسهیل حضور سرمایه گذاران؛ اهم ماموریت های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

 معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: هدف از حضور سازمان منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه، معرفی پلتفرم جامع سفر هوشمند است که توسط سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان یک راهکارجامع در زمینه مدیریت هوشمند سفر، رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام، بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری جزایر زیبای قشم و هنگام، کمک به ایجاد اشتغال در صنعت گردشگری و تبادل جدیدترین اطلاعات و دستاوردها در حوزه گردشگری است.

گفتنی است مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و علی موقر، رییس اداره توسعه گردشگری  و تنی چند از کارشناسان حوزه صنایع دستی و امور نمایشگاهی این سازمان نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه