سرپرست جدید مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم معارفه شد

کدخبر : 17548

در حاشیه سی و نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم آیین معارفه سرپرست جدید مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شمانیوز، در این مراسم که با حضور حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونین، مدیران و مشاوران این برگزار شد، مومنی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای عادل جلالی، از زحمات بهادر طالبی زاده قدردانی کرد.

براساس این گزارش، در حکم حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به عادل جلالی آمده است: نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم، به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات منصوب می شوید.

همچنین در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

گفتنی است مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بهادر طالبی زاده را که پیش از این عهده دار سمت سرپرستی مدیریت املاک و مستغلات بود را  طی حکمی به سمت مشاور خود منصوب کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: