کدخبر : 17659

رونق اقتصادی کیش و استمرار کسب و کارها در شرایط ناشی از کرونا مرهون تدابیر مدیریتی غلامحسین مظفری است.

به گزارش رصد اقتصادی ، در مراسم تکریم غلامحسین مظفری و معارفه جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش که شامگاه دوشنبه 11 اسفند با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و جمعی از مسئولان محلی در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، محسن قریب دبیر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش با تشکر از خدمات ارزنده غلامحسین مظفری و تعامل خوب وی با بخش خصوصی کیش، مردمی بودن، تواضع، ساده زیستی، سعه صدر و خوشرویی را از مهم ترین فضایل اخلاقی غلامحسین مظفری برشمرد.

وی با اشاره به نقش مهم تدابیر مدیریتی او در ایجاد فضای مطلوب برای فعالیت های اقتصادی در کیش گفت: دکتر مظفری با استفاده از روش های نوین تامین منابع مالی، جانی دوباره بر پیکره نحیف طرح های عمرانی کیش دمید.

دبیر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش با بیان اینکه تجارب و سوابق کاری دکتر مظفری در بدنه اقتصادی کشور یک مزیت ارزشمند برای تسریع رونق منطقه آزاد کیش بود گفت: اجرای طرح توسعه و ایجاد پایانه جدید مسافری در فرودگاه بین المللی کیش، آزادسازی سواحل، توسعه فضای سبز، زیباسازی منظر شهری، و اهتمام جدی به افزایش رضایتمندی گردشگران گوشه ای از خدمات ارزنده غلامحسین مظفری در کیش است.

قریب، با تقدیر از مدیریت موفق مظفری در مقابله با کرونا اظهار داشت: استمرار فضای کسب و کار در کیش نتیجه درایت مدیریتی و تعامل خوب با بخش خصوصی است.

نادر کشتکار رییس هیئت مدیره مجمع سازندگان کیش نیز با تقدیر از پشتکار و انگیزه بالای غلامحسین مظفری برای رونق و آبادانی کیش گفت: با وجود رکود ناشی از کرونا در کشور کسب و کارها در جزیره کیش رونق داشته است.

وی تصریح کرد: توسعه اقتصادی کیش را مرهون تدبیر این مدیر پیگیر و پرتلاش هستیم.

وی با بیان اینکه فعالان اقتصادی باسابقه فراز و فرودهای زیادی را در روند توسعه کیش تجربه کرده اند گفت: ملاک ارزیابی ما توسعه کیش است که در این دوره مدیریتی به خوبی محقق شد.

رییس هیئت مدیره مجمع سازندگان کیش با ابراز خرسندی از انتخاب شایسته دبیرشورایعالی مناطق آزاد برای واگذاری سکان مدیریت کیش به مدیران لایق گفت : مسیر انتها ناپذیر توسعه کیش ادامه خواهد داشت و مازحمات همه مدیرانی که دراین مسیر تلاش می کنندارج می نهیم.

لازم به ذکر است روز شنبه 10اسفند و در پی اعطای حکم مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد ، غلامحسین مظفری پس از 26 ماه خدمت شایسته سکان هدایت سازمان منطقه آزاد کیش را به جعفر آهنگران سپرد.

 

 

 

روابط عمومی منطقه آزاد کیش

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه