کدخبر : 17689

شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی تیم ملی پرورش اندام با حضور تیم های ۱۹ استان کشور به میزبانی جزیره کیش آغاز می شود.

به گزارش  رصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی پرورش اندام کشور در رشته های بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار از امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند به مدت سه روز در تالار شهر کیش برگزار می شود.

بر اساس همین گزارش”تیم های آذربایجان شرقی، هرمزگان، لرستان، اصفهان، کرمانشاه، قزوین، سمنان، گیلان، بوشهر، آذربایجان غربی، کرمان، گلستان، خراسان جنوبی، قم، یزد، البرز، مرکزی، خوزستان همدان، جزیره کیش و تهران” با دو تیم در این رقابت ها حضور دارند.

مراسم قرعه کشی امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند در محل سالن چند منظوره المپیک انجام می شود و تیم های شرکت کننده با رعایت دقیق ظوابط بهداشتی و جلوگیری از تجمع طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیسیون داوران در محل وزن کشی حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است بر اساس برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات پرورش اندام کیش بدون تماشگر روز پنجشنبه ۱۴ اسفند در بخش های: فیزیک از ساعت ۸ تا ۱۱، ماسکولار ۱۱ تا ۱۱:۴۰، بادی کلاسیک ۱۱:۴۰ تا ۱۴ و فیزیک کلاسیک ۱۴ تا ۱۷ برگزار می شود.

همچنین جمعه ۱۵ اسفند تیم های شرکت کننده در بخش های پیشکسوتان از ساعت ۸ تا ۹:۳۰، جوانان ۹:۳۰ تا ۱۰:۱۵ و پرورش اندام بزرگسالان ۱۰:۱۵ تا۱۶:۳۰ با هم رقابت خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه