مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

کدخبر : 17831

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی معیشت پایدار جنگل حرا توسط نیروهای این مدیریت و با مشارکت و همکاری شورا و دهیاری روستای دهخدا به مناسبت روز جهانی حیات وحش (3 مارس / 13 اسفندماه) خبر داد.

بهگزارش رصد اقتصادی ،  سید هاشم داخته با بیان این مطلب، اظهار کرد: از آنجایی که امسال شعار روز جهانی حیات وحش "جنگل ها و معیشت ها پایداری زندگی مردم و سیاره زمین" بود، در این کارگاه آموزشی به ارزش ها و خدمات جنگل های حرا به جامعه محلی اشاره شد و بر نحوه بهره برداری پایدار و گردشگری مسئولانه تاکید شد.

وی ادامه داد: مسئولان دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستای دهخدا، جمعی از طبیعت گردان و فعالان گردشگری و اعضای تیم مدرسه ورزش‌های آبی آب های آرام کلودنگ و کمیته ورزش های موج سواری سازمان منطقه آزاد قشم در این کارگاه شرکت داشتند.

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در پایان حاضران در این این کارگاه آموزشی با تاکید بر شعار روز جهانی حیات وحش و جهت ترویج گردشگری سالم  و مسئولانه مسافتی را در جنگل حرا با استفاده از پدل برد پیمودند.

شایان ذکر است اسکله گردشگری دهخدا تنها اسکله گردشگری جنگل حرا است که از قایق های موتوری جهت گردشگری و تفرج در جنگل استفاده نکرده و فقط با استفاده از پدل برد به گردشگران و دوستداران طبیعت گردری و ورزش پدل برد سواری خدمات ارائه می کند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه