پیام تبریک سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت آغاز سال نو

کدخبر : 18042

جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی فرا رسیدن بهار و آغازسال 1400 هجری شمسی را به ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش تبریک گفت.

به گزارش  رصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش متن پیام تبریک جعفر آهنگران سرپرست این سازمان به مناسبت فرارسیدن نوروزباستانی و آغاز سال نو بدین شرح است :

  به نام ایزد یکتا

بهار فصل طراوت و سرزندگی از راه می رسد و طبیعت این آیینه گردان جمال حضرت دوست با رستن و شکفتن جانی تازه می گیرد. ما نیز همگام با این رویش و سرسبزی می کوشیم با اندیشه ای نو در مسیر پربارتر شدن سالی که پیش روست گام برداریم .

سال ۹۹ با همه فراز و فرودها، تلاش سخت کادر درمان و همراهی هموطنان برای مقابله با کرونا سپری شد. ضمن گرامیداشت یاد همه درگذشتگان از این بیماری  به ویژه شهدای سلامت ، صمیمانه آرزو دارم نخستین سال قرن جدید برای ایران و ایرانیان همراه با رونق اقتصادی ، توسعه همه جانبه ، رویدادهای شیرین و امیدوار کننده و پیشرفت و موفقیت در تمامی عرصه ها باشد.

امیدوارم که انسجام همدلانه ساکنان جزیره کیش و اهتمام جدی آنان به رعایت ضوابط بهداشتی، میهمانان و گردشگران گرانقدر را در پویش همگانی مقابله با کرونا همراه سازد. بی تردید مشارکت گسترده در رعایت توصیه های بهداشتی و اجرای جدی مصوبات شورای سلامت، ضمن اینکه حافظ سلامت افراد جامعه است استمرارکسب و کارها در منطقه و امکان میزبانی ازگردشگران نوروزی درنگین خلیج فارس را تضمین می کند.   

 درپایان ضمن تبریک نوروز باستانی محضر همه ساکنان و گردشگران عزیز جزیره زیبای کیش، از پروردگار مهربان می خواهم بهترین تقدیرها را برای شما خوبان سرافراز رقم زند تا در سال۱۴۰۰ صلحی پایدار جامعه جهانی را به مامنی برای رشد و تعالی انسانها مبدل سازد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: