در بازدید سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از مبادی ورودی جزیره عنوان شد:

کدخبر : 18081

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین روز سال نو، ضمن دیدار با کارکنان فرودگاه و بندر تجاری کیش، روند ارائه خدمات به گردشگران را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش جعفر آهنگران سرپرست این سازمان با همراهی علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی و بندر تجاری جزیره دیدن کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ضمن ارزیابی مثبت اقدامات نوروزی و انجام طرح های متناسب با آغاز سال نو در راستای فرهنگ سازی برای رعایت دستور العمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا، زحمات کارکنان مبادی ورودی و خروجی جزیره به عنوان شاهرگ های حیاتی این منطقه را تلاشی ارزشمند و موثر برای استمرار حضور گردشگران در کیش برشمرد.

وی با بیان اینکه تلاش کارکنان بنادر و فرودگاه های کیش در تمام طول سال با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا برای ارائه خدمات مطلوب به ساکنان، گردشگران و مسافران جزیره ستودنی است از گردشگران کیش خواست تا با رعایت جدی دستورالعمل های بهداشتی در کنترل شیوع کووید 19، به استمرار فعالیت ها در این جزیره گردشگر پذیر کمک کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه