آماده باش ستاد بحران سازمان منطقه آزاد انزلی در پی هشدار وزش باد گرم

کدخبر : 18139

مهندس مجید فاتحی اظهار کرد: با استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب موجود و نیز مشارکت اجتماعی شهروندان و ‌روستاوندان،باید از مخاطرات احتمالی این پدیده ، جلوگیری و تا حد توان کاهش داد .

به گزارش رصد اقتصادی ، مهندس مجید فاتحی جانشین رییس ستاد مدیریت بحران منطقه در جلسه ظهر امروز ستاد مدیریت بحران ستاد بحران با تاکید بر اینکه برای مقابله با موقعیت پیش رو پیش بینی های لازم انجام شده، اظهار کرد: با استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب موجود و نیز مشارکت اجتماعی شهروندان و ‌روستاوندان،باید از مخاطرات احتمالی این پدیده ، جلوگیری و تا حد توان کاهش داد .

وی خواستار جلوگیری و اعمال ممنوعیت بر افروختن آتش از سوی گردشگر برای پخت و پز از سوی گردشگران توسط عوامل ستاد سفر شد و افزود: با عنایت به آسیب پذیر بودن طبیعت استان گیلان در هنگام وزش باد گرم و بارندگی، پایش میدانی و مستمر نقاط آسیب پذیر در منطقه آزاد انزلی توسط پرسنل کنترل کننده امور ضروری است که باید مود توجه قرار گیرد.

جانشین ستاد مدیرت بحران سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص وزش باد گرم و تجربه سقوط درختان و داربست ها و تیرهای برق و تابلو های تبلیغاتی بر روی خودروها و ....تصریح کرد: در این زمینه مدیریت امور شهری سازمان اقدام به کارشناسی لازم در خصوص درختان موجود در سطح منطقه انجام می دهند، تا خدای نکرده شاهد بروز حادثه مالی و جانی برای شهروندان نباشیم.

وی اضافه نمود: دو گروه از همکاران ستاد نسبت به بازدید میدانی از سطح منطقه اقدام و با شناسایی مجدد نقاطی که احتمال سقوط درخت، تابلو و نظایر آن می رود، نسبت به پیشگیری از حادثه اقدام گردد و همه سرمایه گذاران و‌ صاحبان پروژه های عمرانی در دست احداث منطقه باید نسبت به اجرای دستورات ستاد مدیریت بحران اقدام به همکاری نمایند

 

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه