کدخبر : 18158

نخستین جلسه شورای اداری سازمان به ریاست مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی و با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران سازمان برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی ، در این نشست سرپرست سازمان با تبریک سال نو، اجرای شعار سال جاری مقام معظم رهبری یعنی تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را مهمترین اولویت کاری سازمان متبوع خود بیان کرد و خواستار عزم جدی تمام بخش‌های سازمان به منظور اجرای این راهبرد به منظور افزایش ظرفیت های صادراتی و رونق فضای کسب و کار از طریق احصاء مسایل سرمایه گذاران منطقه با ایجاد کارگروه رفع مشکلات پیش رو با حضور دستگاه‌های اجرایی استانی و کشوری اعلام کرد.

در ادامه اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیریت های سازمان به بیان نقطه نظرات خود درخصوص تحقق راهبرد سال جاری پرداخته و در پایان اعضای شورای معاونین و مدیران سازمان با حضور در تعدادی از واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه از نزدیک در جریان برخی مسائل و مشکلات پیش‌روی قرار گرفتند.

گفتنی است منطقه آزاد انزلی دارای دو شهرک صنعتی و ۱۵۰ واحد تولیدی در حوزه های مختلف است که در این شرکت ها بالغ بر چهار هزار نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می باشند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه