کدخبر : 18214

نیروی انتظامی ویژه کیش، با اهدا 110 شاخه گل جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از بانوان جزیره تقدیر کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سرگرد محمد زنگانه، معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی کیش از اهدا نمادین 110 شاخه گل به بانوان ساکن و گردشگر در مراکز خرید و سطح جزیره در گرامیداشت میلاد حضرت مهدی (عج) خبر داد.

محمد زنگانه افزود: طرح اهدا گل به بانوان، در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، از سوی نیروی انتظامی ویژه کیش با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش و جامعه بازاریان و بازرگانان کیش اجرا شد.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی کیش ضمن ابراز خرسندی از انجام اینگونه فعالیت‌ها، چنین امری را زمینه‌ای برای فرهنگ‌سازی و ترویج حجاب و عفاف به ویژه در ایام نوروز عنوان کرد و اظهار داشت: به همین منظور برنامه‌های بلند مدتی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفته است.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی کیش در پایان ضمن قدردانی از همکاری روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، رسانه‌ها و صدا و سیمای مرکز کیش، انسجام و همگرایی در انتشار اخبار را یکی از نقاط قوت اطلاع رسانی ها در کیش برشمرد.

گفتنی است پلیس راهور کیش نیز با اهدا شاخه گل از بانوان راننده محجبه تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه