با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

کلنگ بزرگ ترین مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی اروند به زمین زده شد

کدخبر : 18417

عصر امروز و با حضور حمید رضا مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر معاونان وی، کلنگ ساخت بزرگ ترین مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی در منطقه آزاد اروند به زمین زده شد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند در توضیح مشخصات پروژه، گفت: این مرکز با نام «اروند مال» مکانی عالی از نظر دسترسی به دو شهر آبادان و خرمشهر است.

کمال رضایی، اظهار کرد: مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی اروندمال به همت شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند و با مشارکت بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۱۷ هزار و ۲۸۸ مترمربع با زیر بنای ۷۳ هزار و ۶۶۳ مترمربع در۳ طبقه تجاری احداث می شود.

وی افزود: در این مرکز ۲۹۵ واحد تجاری، ۸ واحد اداری، ۴ فضای ورزشی، ۲ رستوران و فود کورد، یک شهربازی،۳ سالن سینما،۲ تالار و ۵ طبقه پارکینگ با هزینه کرد ۵۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه درگردش در مدت ۴۸ ماه احداث می شود.

کمال رضایی با اشاره به اینکه در این مرکز ساخت پارکینگ طبقاتی مسقف و روباز با گنجایش ۱۰۰۰ خودرو پیش بینی شده است، تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز ، ۱۱۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می شوند.

روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد اروند

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه