در بازدید جعفرآهنگران از پایانه جدید مسافری فرودگاه کیش مطرح شد؛

کدخبر : 18533

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر جدیت و پیگیری مستمر برای اتمام روند ساخت پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تاکید کرد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، جعفر آهنگران سرپرست این سازمان صبح امروز یکشنبه 22 فروردین دربازدید از پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش ، این مجموعه را یکی از طرح های مهم دولت در منطقه آزاد کیش عنوان کرد و گفت : سازمان منطقه آزاد کیش تسریع مراحل ساخت و تجهیز این پایانه را با جدیت پیگیری می کند.

وی با اشاره به اینکه درسال" تولید،پشتیبانی ها، و مانع زادیی ها" اتمام طرح های نیمه تمام  از مهم ترین اولویت های سازمان منطقه آزادکیش است  افزود: با توجه به اینکه گردشگری محوراصلی فعالیت ها درجزیره کیش است ساخت پایانه جدید فروگاه با هدف افزایش میزان پذیرش گردشگران و ارتقاء کیفیت خدمات نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری منطقه دارد.

وی تکمیل ساخت پایانه فرودگاه بین‌المللی کیش را از خواسته های مهم ساکنان کیش عنوان کرد و اظهارداشت : یکی از ماموریت‌های ما بهره‌ برداری از این پایانه هست و تمام توان خود را درجهت تحقق این هدف بکار می گیریم .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه