بازدید از دو پروژه راهسازی و دو شهرک مسکونی توسط مدیرعامل منطقه آزاد قشم

کدخبر : 19074

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به اتفاق جمعی از معاونان و مدیران این سازمان سحرگاه جمعه دهم اردیبهشت ماه جاری از دو پروژه راهسازی و دو شهرک مسکونی در روستای طولا و شهرقشم بازدید نمود وضمن بررسی آخرین وضعیت آنها برضرورت تسریع اجرای این پروژه ها و تقویت تعامل فعال با شوراهای اسلامی روستاها ودهیاران تاکید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی  و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم اولین ایستگاه این بازدید محل احداث بلوار حدفاصل میدان ورودی تا شهرک صنعتی طولا  به طول دو کیلومتر وعرض ۱۰ متر بود که قرارداد اجرای این پروژه با اعتباری بالغ بر 490میلیارد ریال با مدت زمان ساخت 9 ماه از اواخر سال 98 فرایند بازگشایی آن شروع شده ولی هنوز ابلاغ نشده.

براساس این گزارش رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پس از استماع سخنان مدیران مسئول این پروژه با انتقاد از کندی فرایند اجرای پروژه ها گفت: فرآیند قرارداد پروژه ها باید اصلاح و دستور اجرای آنها در حداقل زمان باید ابلاغ شود.

علی درویش پور در این بازدید با صدور دستور ویژه تاکید کرد: قرارداد اجرای این پروژه باید تا ۲۰ اردیبهشت آماده و ابلاغ شود.

محل اجرای پروژه احداث بلوار ورودی روستای دفاری قشم به طول سه کیلومتر و عرض ۲۰ متر دومین ایستگاه بازدیدهای رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان در سحرگاه روز دهم اردیبهشت ماه بود.

این گزارش حاکیست که علی درویش پور در این بازدید با بیان اینکه نظارت بر پروژه ها باید مستمر و جزییات آن باید بطور مداوم بررسی و مشکلات آن رسیدگی و رفع شود، تصریح کرد: حضور و مشارکت دهیاران در رفع مشکلات روستاهای جزیره بسیار مهم است و از این پس در بازدید از پروژه های روستایی حتما دهیار روستای مربوطه نیز حضور داشته باشد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان در ادامه بازدیدهای خود سحرگاه روز دهم اردیبهشت ماه از شهرک ۳۰ واحدی کامل آباد طولا نیز بازدید کردند.

علی درویش پور در این بازدید ضمن بررسی مسایل و مشکلات این شهرک بر تقویت بیش از پیش تعامل و همکاری بین شوراها و دهیاران با این سازمان تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با تاکید بر اهمیت ایجاد زیرساخت ها در شهرک های مسکونی جزیره قشم یادآور شد: بدون آماده سازی کامل زیرساخت ها نباید زمین واگذار شود.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه بازدید خود از این شهرک در روستای طولا قشم عنوان کرد: در حوزه روستاهای سطح جزیره باید یک استراتژی واحد اتخاذ و با همراهی و مشارکت دهیاران، این استراتژی پیاده سازی شود.

همچنین علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان در ادامه این بازدیدهای خود در محل خانه های ۱۲۴واحدی در شهرک بوستان قشم هم حضور یافتند.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات این واحدها با اشاره به ضرورت تقویت تعامل این سازمان با دستگاه های دیگر تصریح کرد: فارغ از این تعاملات، موضوع رعایت قوانین و موازین حقوقی برای ما اصل است.

علی درویش پور در بخشی از سخنان خود هرگونه تغییر کاربری بدون طی مراحل  قانونی را جرم سنگینی دانست و دستور ویژه ای درخصوص پیگیری این دست پرونده ها و اراضی صادر کرد.

گفتنی است علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم را در این بازدید ها محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی، ضرغام احمدوند مدیرکل حراست، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی، حسین ناصری نژاد مدیر امور فنی و زیربنایی، نورالله کرمی شاهملکی سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری، امیر سرلک مدیرامور درگهان، محدثه رزمجو مدیر امور حقوقی و قراردادها، عادل جلالی مدیر املاک و مستغلات  و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از دیگر همکاران و همراهان مدیرعامل همراهی می کردند.

55e43c6f-3e75-4835-a292-61db76b7cf0a099cbf51-bd42-49b6-b3c1-824beb4a6b7f96b6d0c8-ea54-4e70-b8e0-5074926638c5be097510-eed0-4342-b253-4f94e1ed9908

 
تبلیغ
 
آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه